
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 1+kk • 43 m² bez realitkyVršovická, Praha - Vršovice
Vršovická, Praha - VršoviceMHD 5 minut pěšky • Vybaveno • Výtah • Garáž • Terasa 5 m²Pronájem krásného zařízeného bytu 1+kk (43m²) přímo u parku Havlíčkovy sady s výhledem na vilu Grébovka. Byt je situován ve 3.podlaží a skládá se z prostorné chodby s vestavěnou skříní, koupelny s toaletou včetně pračky, kuchňského koutu včetně spotřebičů a velkého funkčně rozděleného pokoje s terasou.
Byt je součástí luxusní rezidence “Havlíčkovy sady“ se stálou bezpečnostní službou 24/7, výtahem a ve stejné budově je k dispozici také wellness centrum BBC, obchod potravin Lídl, středomořská restaurace Amore Moře, cyklo-obchod, v blízkosti zimní stadion, tenisové kurty, cyklostezka a další obchody a restaurace.
K bytu náleží i sklep a hlídané podzemní parkovací stání blízko vjezdu.
Výborná dopravní dostupnost do centra města (vlak, autobus, tramvaj – zastávka před domem).
Součástí nájemného je i vysokorychlostní optický internet od UPC.
Vratná kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Volný ihned.
Parametry nemovitosti
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 3. podlaží |
| Číslo inzerátu | 458370 |
| PENB | B - Velmi úsporná |
| Užitná plocha | 43 m² |
| Konstrukce budovy | Cihla |
|---|---|
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 442 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Garáž | |
| Výtah | |
| Terasa 5 m² |
| MHD 5 minut pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




