Pronájem bytu 2+kk • 38 m² bez realitkyPřádova, Praha - Libeň
Přádova, Praha - LibeňMHD 6 minut pěšky • Částečně vybaveno • Parkování • Sklep 4 m² • Terasa 12 m²Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 20 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Pronájem bytu 2+kk v Praze 8 Libeň, u metra Kobylisy, 38m² +12m² terasa. Jedinečný výhled na Prahu, z velké terasy vidíte celé město (Holešovice, Vltava, Žižkov, Letná, Hradčany). Kuchyň, sklokeramická deska/trouba. V koupelně vana a pračka.
Byt je velmi světlý, orientace na jih. Místnosti jsou dobře uspořádány, takže prakticky jsou k dispozici 3 místnosti (oddělená ložnička je malá). Byt se nachází ve 3. (nejvyšším) podlaží a nabízí absolutní soukromí. Ideální pro pár.
Světlá plovoucí podlaha, v chodbě je velká vestavná skříň a v obýváku je další prostorná skříň. K bytu náleží velký sklep.
Klidné okolí, ideální na procházky a sport, břeh Vltavy 10 minut pěšky. 8 minut chůze od stanice metra Kobylisy, blízko i zastávky tramvaje 17, 1, 3, 10, 25 a noční spoje. Parkování před domem.
K dispozici ihned.
Nájemné: 18.000 Kč + 2.000 poplatky (tj. zálohy za služby: topení, voda, popelnice, odpovídá výši spotřeby pro 2 osoby). Elektřinu si nájemník převádí na sebe. Dům má vlastní kotelnu, takže topení bylo vždy výhodnější.
Neplatíte provizi.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 525017 |
---|---|
Dispozice | 2+kk |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | C - Úsporná |
Provedení | Standardní |
Užitná plocha | 38 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 12. 5. 2025 |
Podlaží | 3. podlaží |
Konstrukce budovy | Panel |
Stáří | 30 - 50 let |
Cena za jednotku | 526 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 20 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.