
Pronájem bytu 1+kk • 33 m² bez realitkyMantovská, Praha - Horní Měcholupy
Mantovská, Praha - Horní MěcholupyMHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • Výtah • Lodžie 9 m²Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 17 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím NEKUŘÁCKÝ byt k dlouhodobému pronájmu o dispozici 1kk (33,4 m2 vč. lodžie) 4 NP novostavby v ul. Mantovská (Javorová čtvrť, Praha 15). Lodžii (9,4 m2) orientovanou do zeleně (vyhlídkový val) je možné využít na klidné snídaně nebo večerní grilovaní. Zasklení umožňuje uskladnění věcí.
Je pronajímán částečně vybavený takto:
- předsíň: velká šatní skříň, vysoká úzka skříň se zrcadlema
- koupelna: závěsná skříňka nad umyvadlem, pračka
- kuchyň: kuchyňská linka (sporák, malá vestavěna lednice) a mikrovlnka.
V blízkosti retail park (kaufland, bankomat, pepco, jysk, Bageterie Boulevard, ..) a Lesopark Hostivař (hostivařská přehrada, golf Hostivař). Dojezd cca 10 min OC Chodov, Europark Štěrboholy, Hamr Záběhlice.
Hned u domu je autobusová zastávka (přímé autobusové spojení ke stanicím metra všech tří linek). Zastávka vlaku cca 7 minut chůze od domu (přímo do centra na Hl. nádraží 18 min.)
K dispozici od 1.2.2026
Cena: Nájem 17 500 Kč + poplatky 1 830 Kč (majitel hradí poplatky spojené s provozem domu) + PRE přepsáno na nájemce cca 800 Kč dle spotřeby.
V případě zájmu mi prosím napište tyto informace:
- krátké představení
- kdo a na jak dlouho chce byt obývat
- odkdy se chcete nastěhovat
- v jaké časy preferujete prohlídku
- telefonní kontakt
Velice děkuji a těším se na nového spokojeného nájemce. :-)
Parametry nemovitosti
| Stáří | 10 - 30 let |
|---|---|
| Stav | Velmi dobrý |
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 4. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 530 Kč / m2 |
| Dostupné od | 1. 2. 2026 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Smíšená |
| Vybaveno | Částečně |
| Číslo inzerátu | 547750 |
| PENB | C - Úsporná |
| Užitná plocha | 33 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Výtah | |
| MHD 4 minuty pěšky |
| Lodžie 9 m² | |
| Terasa |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 17 500 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.


















