Prodej domu bez realitky
Zlatá Olešnice Navarovská, Liberecký kraj

4.950.000 Kč

Popis

Nemovitost domu je situovaná nedaleko centra obce Zlatá Olešnice a to nad místním koupalištěm po pravé straně silnice vedoucí do části obce Kořenov-Rejdice.
Jedná se o dvoupodlažní plně podsklepený samostatně stojící objekt s navazují zástavbou rodinných a rekreačních domů. Dům byl postaven koncem osmdesátých a počátkem devadesátých let jako rodinný dům a cca. před 15ti. lety upraven k pronajímání. Na zahradě byl postavený dřevěný domek s možností přespání včetně přístřešku s posezením. Pozemek kolem domu je z převážné části po hranici oplocen živým plotem zajišťující soukromí.
Vstup do domu je po venkovním schodišti od parkoviště před domem, ze kterého je rovněž vstup do suterénu domu přes původní garáž. V přízemí je krytý vstup s navazující chodbou se schodištěm do podlaží a suterénu. Z chodby jsou samostatné vstupy do dvou pokojů, koupelny, WC, kuchyně a obývacího pokoje se vstupem na balkón a následně do zahrady. V prvním patře jsou tři pokoje sloužící jako ložnice, jeden velký pokoj se vstupem na balkón, koupelna, WC a velká chodba (galerie). V podstřeší je volný půdní prostor neumožňující další vestavbu. V suterénu je původní velká garáž upravená na hernu včetně osazení krbových kamen, sauna se sprchou, WC, technická místnost, kotelna a sklad paliva.
Vytápění domu je řešeno jako teplovodní s kotlem na pelety včetně zásobníků s automatickým dávkováním v kombinaci s krbovými kamny v herně a obývacím pokoji. Objekt je napojený na kanalizaci, elektřinu a vodovod.
Pěkné velmi dobře dostupné místo v obci s lyžařským vlekem, koupalištěm, obchodem, tělocvičnou a navazujícími turistickými trasami na hřebeny Jizerských hor i Krkonoš.
S objektem rodinného domu je možné dokoupit na samostatném pozemku postavený větší objekt (130 m² zastavěné plochy) sloužící dnes majiteli jako dílna s navazujícím pozemkem zahrady 310 m². V objektu je možnost parkování 4 osobních automobilů a využitím jako dílna technické zázemí domu a napojením na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Tento objekt lze upravit k bydlení nebo jako apartmány k pronájmu.
Možnost prodeje i samostatně, ale vedlejší objekt je možné koupit pouze až po prodeji rodinného domu v případě, že zájemce nabude mít zájem o tento objekt.

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 553529
Dispozice:
Plocha: 450 m²
Plocha pozemku: 1.467 m²
Cena: 4.950.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Zlatá Olešnice
Městská část: Zlatá Olešnice Navarovská
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Vybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa: Ne
K dispozici od: dle domluvy
Nemoinspekt
Nechte si prověřit technický stav této nemovitosti nyní se slevou 10 %.
Reklama
Reklama

6 690

Aktivních inzerátů
bez provize

15 250

Realizovaných obchodů
tento rok

906 083 187 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu bez realitky

4.950.000 Kč