Pronájem bytu 2+kk, 38 m² bez realitky

Vinohradská, Praha - Strašnice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem pěkného zařízeného bytu v 5. patře novostavby v žádané lokalitě Vinice-Palouk na Vinohradské třídě. Slunný byt 2+kk s klimatizací o užitné ploše 38 m2 s dvěma balkony je orientován na JV s krásným výhledem. K zařízení patří kompletní kuchyň s myčkou, sklokeramickou varnou deskou a kombinovanou troubou. Dále klimatizace, pračka, postel na míru,...
Pronájem pěkného zařízeného bytu v 5. patře novostavby v žádané lokalitě Vinice-Palouk na Vinohradské třídě. Slunný byt 2+kk s klimatizací o užitné ploše 38 m2 s dvěma balkony je orientován na JV s krásným výhledem. K zařízení patří kompletní kuchyň s myčkou, sklokeramickou varnou deskou a kombinovanou troubou. Dále klimatizace, pračka, postel na míru, vestavěná skříň, vysavač atd. Internet a kabelová televize UPC možná během několika dní. V domě je recepce s ostrahou 24/7, možnost pronájmu garážového stání přímo v domě. K bytu náleží i sklep cca 4m2, ideální pro uložení sezónního oblečení, sportovního vybavení nebo vína.
K nastěhování 1. 3. 2016. Cena pronájmu 11 500,- Kč měsíčně + 3 500,- Kč zálohy na služby a energie, zúčtovatelné dle reálné spotřeby. Kauce ve výši měsíční platby.
zobrazit celý popis
Nice furnished flat for rent on 5th floor of a new building in the desired Vinice-Palouk location on Vinohradská street. Sunny flat of 2 rooms with air-conditioning, floor area of 38 m2 and two balconies is oriented towards SE with a beautiful view. The furnishings include entire kitchen with dish-washer, glass-ceramic cook top and combined oven. There is also air-conditioning unit, washing...
Nice furnished flat for rent on 5th floor of a new building in the desired Vinice-Palouk location on Vinohradská street. Sunny flat of 2 rooms with air-conditioning, floor area of 38 m2 and two balconies is oriented towards SE with a beautiful view. The furnishings include entire kitchen with dish-washer, glass-ceramic cook top and combined oven. There is also air-conditioning unit, washing machine, custom-made bed, built-in wardrobe, vacuum cleaner etc. Internet and cable television from UPC available within days. Reception with 24/7 security is at the building’s entrance, garage parking places for rent are also available directly in the building. Included in the rent is also a cellar of about 4m2, ideal for storing seasonal clothing, sports equipment or wine.
Available 1st March 2016. Rent 11 500,- Kč monthly + 3 500,- Kč deposit for utilities and energy, accountable according to actual consumption. Deposit in the amount of one monthly payment.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
38 m²
cena:
11.500 Kč
poplatky:
3.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více