Pronájem bytu 2+1, 65 m² bez realitky

Pod Klikovkou, Praha - Smíchov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Moderně vybavený byt se nachází v blízkosti parku Klamovka, 5 minut od tramvajové zastávky.

Byt je plně zařízen včetně nádobí, TV a pračky a je připraven ke každodennímu využití bez nutnosti jakékoliv Vaší investice do vybavení. Dle Vaší preference je možné využít internetové přípojky a satelitu. Cena za internet a nadstandartní služby digitální TV není...
Moderně vybavený byt se nachází v blízkosti parku Klamovka, 5 minut od tramvajové zastávky.

Byt je plně zařízen včetně nádobí, TV a pračky a je připraven ke každodennímu využití bez nutnosti jakékoliv Vaší investice do vybavení. Dle Vaší preference je možné využít internetové přípojky a satelitu. Cena za internet a nadstandartní služby digitální TV není zahrnuto v měsíční částce za podnájem. Volba tarifu je volitelná dle Vašich potřeb.

S odvoláním na uspořádání dispozice bytu a jeho vybavenost, kterou nechceme měnit, hledáme do podnájmu jednotlivce či pár. Nebráníme se zvířecím miláčkům.

Cena za podnájem: 13.000 Kč/měsíc + energie, v případě že nájemci vydrží v bytě od doby nastěhování do vystěhování po dobu minimálně 12ti měsíců: cena nájmu bude 12.000 Kč/měsíc + energie. Záloha na energie činí 3.000 Kč a bude vyúčtována zpětně dle reálných odběrů.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
65 m²
cena:
13.000 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více