
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 2+kk • 40 m² bez realitkyU Měšťanského pivovaru, Praha - Holešovice
U Měšťanského pivovaru, Praha - HolešoviceMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • Výtah • Sklep 2 m²Nabízím k pronájmu byt 2+kk o celkové výměře 40m2 + sklepní kóje (např. na kola) po kompletní rekonstrukci. Byt je umístěný ve 2. patře cihlového domu (celkem 5NP) s novým výtahem. Byt má oddělenou ložnici s manželskou postelí, nočními stolky a velkou šatní skříní. Obývací pokoj je propojený s kuchyní a barovým pultem. Byt je kompletně vybavený a moderně zařízený. V prostorné kuchyni se nachází sklokeramická deska, digestoř, lednička, rychlovarná konvice, pračka a základní nádobí. V obývacím pokoji je k dispozici rozkládací sedačka s úložním prostorem, skříňky a konferenční stolek. Koupelna se sprchovým koutem je propojena s WC. Na chodbě jsou pak další úložné prostory v podobě šatní skříně a botníku. V bytě je možné se připojit k rychlému internetu/kabelové televizi (UPC/Vodafone) - není v ceně nájmu.
Byt je situován do klidného vnitrobloku. K domu náleží společná zahrádka pro obyvatele domu, kterou lze používat na posezení, grilování či relaxaci.
Nemovitost je skvěle napojena na MHD. Zastávka MHD jen 2 minuty pěšky od domu. Velmi dobré a rychlé spojení na metro B (Palmovka) i C (nádraží Holešovice nebo Vltavská). V okolí je kompletní občanská vybavenost, obchody, lékárny, restaurace, kavárny. V těsné blízkosti se nachází centrum současného umění DOX.
Byt je volný k okamzitemu nastehovani.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 1. 8. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Cihla |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Vytápění | Ústřední |
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 450 Kč / m2 |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+kk |
| Podlaží | 2. podlaží z 5 |
| Číslo inzerátu | 772511 |
| Rekonstrukce | Kompletní |
| Užitná plocha | 40 m² |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep 2 m² | |
| Výtah |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




