
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 1+kk • 24 m² bez realitkyPodplukovníka Sochora, Praha - Holešovice
Podplukovníka Sochora, Praha - HolešoviceMHD 2 minuty pěšky • Vybaveno • VýtahÚtulný, stylově vybavený byt v cihlovém domě v klidné památkově chráněné lokalitě v docházkové vzdálenosti od metra Vltavská. Velikostně je byt vhodný pro jednu až dvě osoby. Apartmán je kompletně vybavený nábytkem a spotřebiči. Sestává z vstupní předsíně, kde jsou k dispozici dvě skříně, samostatné koupelny s vanou a WC a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Lůžko v obývací části je skládací, takže prostor v obytné části jde jednoduše zvětšit. V bytě je ústřední vytápění a zřízena přípojka internetu (internet není v ceně).
Služby: 3 100,- + el. max. cca 1 000,-.
Cozy, stylishly furnished apartment in a brick house in a quiet heritage-protected location within walking distance of the Vltavská metro station. The size of the apartment is suitable for one or two people. The apartment is fully equipped with furniture and appliances. It consists of an entrance hall, where two wardrobes are available, a separate bathroom with a bathtub and a toilet, and a living room with a kitchenette. The bed in the living area is foldable, so the space in the living area can easily be increased. The apartment has central heating and an internet connection (internet is not included in the price).
Services: CZK 3,100 + electricity max. approx. CZK 1,000.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 825312 |
---|---|
Dispozice | 1+kk |
Vybaveno | Vybaveno |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Družstevní |
PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
Vytápění | Ústřední |
Užitná plocha | 24 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 28. 6. 2024 |
Podlaží | 1. podlaží z 6 |
Konstrukce budovy | Cihla |
Stáří | Do 10 let |
Cena za jednotku | 621 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
MHD 2 minuty pěšky |
Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.