Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Černíkov, Plzeňský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Černíkov, Plzeňský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Černíkov, Plzeňský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 3 ložnice bez realitkyČerníkov - Rudoltice u Černíkova, Plzeňský kraj

Černíkov - Rudoltice u Černíkova, Plzeňský kraj

chalupa za týden: celoročně 23.000 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Černíkov - Rudoltice v oblasti Šumava: 3 ložnice, max. 11 osob.chalupa za týden: celoročně 23.000kč. Vítáme vás na chalupě "U Kalašů" v malinké vesničce Rudoltice v oblasti Pošumaví, 14 km od Klatov. Tato chalupa je v naší rodině již po generace a stala se spojnicí celé velké rodiny, která se zde vždy potkávala. Jak čas plyne, každý má své životy a méně času na společná setkávání, chceme tedy nabídnout tento s láskou opečovávaný prostor i dalším lidem.

Chalupa stojí na poměrně velkém pozemku, součástí je dvůr s krbem a původně hospodářskými budovami (v současnosti garáž, dílna a prostor například k úschově kol) a sad s ovocnými stromy, keři atp. Pozemek je oplocený, ale v horní části sadu je pouze živý plot, za kterým se nachází ohrada s hospodářskými zvířaty. Pokud tedy plánujete navštívit naši chalupu se psem, je třeba ho mít neustále pod dozorem, aby nedošlo k nějaké nehodě.

Parametry nemovitosti

NázevChalupa quot;U Kalašůquot;
Ložnice3 ložnice
MěstoČerníkov - Rudoltice
Wifiano
Saunaano
Pes povolenano
Kapacitamax. 11 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénano
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.