
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 1+kk • 26 m²Zakšínská, Praha - Střížkov
Zakšínská, Praha - StřížkovMHD 6 minut pěškyHledání nového bydlení nepatří zrovna mezi nejoblíbenější činnosti, které bychom si mohli představit, avšak kdo z nás někdy v takové situaci nebyl a nemusel ji vyřešit?
Jestliže i vy momentálně patříte mezi takové šťastlivce, přenechte starosti nám a dovolte abychom Vás pozvali, na prohlídku následujícího bytu.
V této inzerci bychom se rádi zaměřili na ty z vás, kteří mají rádi světlo, útulno a praktičnost. Momentálně nabízíme pronájem bytu o podlahové ploše celých 26.5 m², dispozičně řešeného jako 1+kk v ulici Zakšínská, Praha.
Byt se nachází ve čtvrtém patře domu s výtahem a balkónem.
Dům je ve skvělém stavu, společné prostory jsou čisté a udržované, což můžete brát po začátek, jako výbornou vizitku vašich budoucích sousedů :)
Abychom se ale nezdržovali přílišným tlacháním jak se tak lidově říká před prahem bytu, pojďme se teď už společně podívat dovnitř.
Pronajímatelé se snaží svým nájemcům všemožně zjednodušovat bydlení a tak se velmi často stává že, nabízíme byt který je ať částečně , nebo dokonce kompletně zařízen. o částečném zařízení bytu se můžeme bavit i v tomto případě.
Popis vybavení:
Kuch.linka, varná deska, trouba, digestoř, mikrovlnka, lednice, pračka vč. sušičky, TV, pohovka, stůl + židle, obývací stěna, šatní skříň, zahradní nábytek.
Celý byt je velmi bohatý na přirozené světlo. zcela upřímně, není potřeba Vás lákat na nesmyslné superlativy inzerce, v dnešní době nás všechny zajímá především cena a kvalita, ceně rovná. Tento byt je vhodný pro kohokoliv, kdo si umí spočítat dnešní výdaje na bydlení a přitom nehodlá slevit ze svých nároků.
Je nám však zcela jasné že při výběru bytu hraje svou roli taky daná lokalita, dovolte nám tedy Vás pozvat, ještě na malou procházku po okolí.
Takřka u domu:
MHD, potraviny, restaurační zařízení, park a všudy přítomná zeleň, Z-Box, vinotéka.
No a pokud jste se dočetli až sem, a nabídka vás zaujala tak výborně :)
Byt je totiž volný k nastěhování IHNED !!! tudíž kdo dřív napíše ten dřív.. však to znáte...
Nájem: 12 500 Kč
Služby: 2 912 Kč za osobu- Energie se nepřevádí na nájemce
Správní poplatek: 12 000 Kč
Kauce: 18 800 Kč
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.