Pronájem bytu 2+kk, 55 m² bez realitky

Paříkova, Praha - Vysočany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Částečně zařízený 2+kk s balkonem v novostavbě z roku 2005 v blízkosti parku Podvinný mlýn. Nová kuch.linka s vestavěnou myčkou, el. troubou a lednicí, koupelna s vyhřívanou podlahou, vanou a 2 roky starou pračkou, WC zvlášť. Součástí bytu je samostatná šatna se skříní. Na chodbě hned vedle bytu je k dispozici dalsi ulozna mistnost (sklepní prostor). Možnost...
Částečně zařízený 2+kk s balkonem v novostavbě z roku 2005 v blízkosti parku Podvinný mlýn. Nová kuch.linka s vestavěnou myčkou, el. troubou a lednicí, koupelna s vyhřívanou podlahou, vanou a 2 roky starou pračkou, WC zvlášť. Součástí bytu je samostatná šatna se skříní. Na chodbě hned vedle bytu je k dispozici dalsi ulozna mistnost (sklepní prostor). Možnost garážového stání přímo v domě!

V okolí plná občanská vybavenost (Galerie Fenix, dětské hřiště, park podvinní, poliklinika Vysočany, O2 Arena) a výborná dopravní dostupnost = MHD metro B, tram, bus - Vysočanská, vlak Vysočany do 1 min. chůze.

Vratná kauce
Děti a zviřátka ano
Volný: 1.7.2010, po dohode mozne driv
V případě dotazů, nebo termínu prohlidky volejte kdykoliv
na tel. 776047007
zobrazit celý popis
Partially furnished 2 bedroom apartment with balcony in new building in 2005 near the park Podvinný mill. The new kitchen unit with built-in dishwasher, electric and fridge, bathroom with heated floor, bath and 2 years old washing machine, WC. Part of the apartment is a separate dressing room with wardrobe. In the hallway next to the apartment is available for extra storage room (cellar)....
Partially furnished 2 bedroom apartment with balcony in new building in 2005 near the park Podvinný mill. The new kitchen unit with built-in dishwasher, electric and fridge, bathroom with heated floor, bath and 2 years old washing machine, WC. Part of the apartment is a separate dressing room with wardrobe. In the hallway next to the apartment is available for extra storage room (cellar). Possibility of parking garage in the house!

In the neighborhood full of amenities (Galerie Fenix, playground, park Podvinný, clinic Vysocany, O2 Arena) and excellent transport accessibility = take metro B, tram, bus - Vysočanská, train Vysocany within 1 min. walk.

Security deposit
Children and pets yes
Free: 01/07/2010
cellphone 776047007
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
10.500 Kč
poplatky:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více