
Prodej domu 6+1 • 174 m² bez realitky, Hessen
, HessenMHD 7 minut pěšky • Parkování • GarážTato nemovitost již od 2 624 € měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
# Nabízí se zastavěná parcela o rozloze 404 m² s domem #
# V zadní části parcely se nachází další stavební pozemek (247 m² přístupný přes Neugasse), který v této nabídce není zahrnut #
Rodinný dům se nachází na parcele o rozloze 404 m², ideálně situovaný a přístupný přes ulici Hofmannstr. (bez 2. pozemku / stavebního pozemku o 247 m² – stavební parcela vzadu směřující k Neugasse/Friedrich-Ebert-Schule).
Přístup na stavební pozemek je možný přes Neugasse, kde je momentálně využíván jako zahrada a carport (lze zakoupit samostatně nebo v celkovém balíku).
Dům disponuje 6–8 pokoji (částečně dodatečně přestavěnými); přístavba pochází zhruba z roku 1979 – rovněž je zde sklepní prostor pod původním domem.
Vjezd poskytuje dostatek místa pro osobní vůz. Za domem se nachází garáž, která byla z 2/3 využita pro rekreační účely, a v zadní části (1/3) se nachází sauna (přístupná přes zimní zahradu).
Při vstupu do nemovitosti je na přízemí napravo sprchovna se záchodem, dále průchozí místnost (ideální pro domácí kancelář), za ní „hudební pokoj“ a pokoj pro mládež. Přes „hudební pokoj“ je k dispozici dodatečný východ/přístup.
Návrat do vstupní haly a poté vlevo po dřevěných schodech o půl patra výše vás zavede do obývacího pokoje s otevřenou kuchyní. Dominantou místnosti je kamnový topidlo s výhledem z obou stran – pokoj je ideální pro komunikaci s hosty i rodinou.
Kuchyňská podlaha je dlažbaná, zatímco dřevěná podlaha v obývacím prostoru byla čerstvě renovována.
Návratem do chodby bytu o půl patra výše naleznete další průchozí místnost (pracovnu). Za ní se nachází ložnice s přístupem na jižní balkon a stylově zařízenou koupelnu (vana, bezbariérová sprcha, WC, koupelnový nábytek, světelná konstrukce nad sprchou + prostorné okno, místo pro pračku a sušičku – v projektové dokumentaci je tato oblast zakreslena jako balkon). Osvětlení dále podtrhuje vzhled koupelny.
Ve schodišti se opět o půl patra výše nachází napravo vestavěná skříň, přímo rovněž naleznete mládežnický pokoj (s dřevěnou podlahou).
Vlevo se pak nachází 2. pokoj v horním patře, který lze využít jako dětský či pracovenský pokoj. Pomocí tzv. úsporného schodiště se dostanete do přestavěného podkroví. Ten byl s láskou upraven a zrekonstruován – perfektní útočiště pro čtení, psaní nebo prosté hraní.
Napřímo oproti přízemnímu mládežnickému pokoji (resp. za garáží) se ve venkovní části nachází zimní zahrada (s podlahovým topením – napojená na centrální plynové topení domu), kterou lze využívat po celý rok. Zde je také dosažitelná popisovaná sauna. K dispozici je též malá terasa.
Zimní zahrada a sauna se nacházejí mimo samotný dům.
Ze souvislé obytné části lze přes venkovní prostor vstoupit do skladu a technického kómínku.
Zahradní část s několika ovocnými stromy a starým stromovým porostem, jenž některé části v létě příjemně chladí, nabízí houpačku, dětskou herní věž, odpočinkový koutek s dřevěnou terasou – vše vyzývá ke znovunastolení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.
Za zahradou začíná druhá část parcely (stavební pozemek o 247 m²), která do této nabídky nepatří.
Máte-li zájem i o tuto část, můžete ji využít buď jako klidný kout, nebo na ní postavit další nemovitost (řadový dům) k vlastnímu bydlení či pronájmu. Aktuálně se na této straně pozemku nachází Eldorado pro milovníky zahrad a carport.
V případě zájmu o koupi stavebního pozemku nás, prosím, kontaktujte samostatně.
Dům je prodáván tak, jak stojí – v této nabídce je bez stavebního pozemku o 247 m².
Neváhejte nás kontaktovat a domluvíme si termín prohlídky.
Nemovitost se nachází v živé části Griesheimu. Několik autobusových a tramvajových linek je dosažitelných pěšky. V docházkové vzdálenosti najdete restaurace, lékaře, pekárny, kavárny a supermarkety. Také parky, módní obchody, fitness centra, bar i čistírnu jsou v bezprostřední blízkosti.
Nejbližší dopravní spojení:
30 km – Letiště/Letiště Frankfurt
2,6 km – Nájezd na dálnici
4,9 km – Nádraží Riedstadt-Wolfskehlen
407 m – Autobusová zastávka Bar-le-Duc
163 m – Tramvajová zastávka Hans-Karl-Platz/Am Markt
Nakupování:
Supermarket, Naturhaus & Biomarkt Griesheim 174 m
Obchod, Istanbul Feinkost 190 m
Supermarket, EDEKA Winkler 192 m
Obchod, Feinkost Diehl 509 m
Supermarket, Netto Marken-Discount 813 m
Vzdělávání:
Základní škola, Friedrich-Ebert-Schule 127 m
Mateřská škola, Kindertagesstätte Mathilde 337 m
Základní škola, Schillerschule 800 m
Mateřská škola, Evangelische Luthergemeinde – Kindergarten 861 m
Gastronomie:
Restaurace, Arian Restaurant 114 m
Restaurace, Bella Vista 117 m
Kavárna, Marktcafé 161 m
Bar, Lotti's Pub 164 m
Restaurace, Ristorante Toscana 228 m
Zdravotnictví:
Zubař, Dr. W. Kühnel 60 m
Kardiolog, Dr. med. Sven Tauchert 110 m
Zubař, ordinace Belt 176 m
Lékař, Katrin Wiesenberg 182 m
Lékař, Dr. Wenk 186 m
Volnočasové vyžití:
Park, Georg-Schüler-Platz 137 m
Hřiště 139 m
Park 282 m
Obytná plocha:
Předsíň suterén (výška 1–2 m) = 2,13 m² (4,26 m², z toho 50 %)
Sklad 1 suterén (výška 1–2 m) = 4,13 m² (8,26 m², z toho 50 %)
Sklad 2 suterén (výška 1–2 m) = 5,52 m² (11,03 m², z toho 50 %)
(Pokoj EG-1 = 14,46 m² – nezapočítává se do obytné plochy)
Pokoj EG-2 = 7,21 m²
Pokoj EG-3 = 15,65 m²
Chodba = 1,64 m²
Koupelna EG = 3,57 m²
Vstupní hala = 7,97 m²
Schodiště = 0,90 m²
Kuchyň/jídelna = 15,67 m²
Obývací pokoj = 21,81 m²
Sauna = 4,13 m²
Zimní zahrada = 15,19 m²
Terasa = 2,45 m² (9,81 m², z toho 25 %)
(Koupelna OG = 7,38 m² – nezapočítává se do obytné plochy)
Balkón = 1,47 m² (5,86 m², z toho 25 %)
Ložnice = 16,20 m²
Knihovna = 12,64 m²
Chodba OG = 1,90 m²
Chodba DG = 1,86 m²
Pokoj DG1 = 12,52 m²
Pokoj DG2 = 18,77 m²
Přestavěné podkroví není zahrnuto do výpočtu plochy.
Celková obytná plocha: 173,33 m²
(Celková obytná plocha včetně přestavěné koupelny a pokoje EG-1: 195,17 m²)
Přednostně se prodává celý balík – tedy dům s parcelem o 404 m² a stavebním pozemkem o 247 m² se prodávají společně.
Zvláštnosti:
• Vytápění nové (2016)
• Koupelna EG – nová (2009)
• Rozšíření koupelny OG – nová (2013) / s bio jílovou omítkou / podlahové topení v koupelně
• Klimatizace v podkrovním pokoji
• Střecha hlavního domu – nová (2006) / keramické tašky / 12 cm izolace nad krokvemi / izolace mezi krovy
• Solární termika a fotovoltaika
• Fasáda – nová (2006) / izolační omítka
• Zimní zahrada – kompletně otevíratelná díky skládacím a posuvným dveřím
Dále:
• Zahrada s venkovním vodoměrem a několika vodními přípojkami rozmístěnými po zahradě
• Dešťová nádrž na 1000 litrů
• Kompletně oploceno minimálně do výšky 1,40 m
• Fíkovník, třešeň, švestka, bylinkový záhon ve formě spirály
Kontaktujte nás a domluvíme si termín prohlídky.
===========================
Vytápění a energetický průkaz:
---------------------------
Energetický průkaz z 14.05.2024 / platný do: 13.05.2034
Typ průkazu: Energetický průkaz spotřeby
Zdroj energie: Zemní plyn E
Konečná energetická spotřeba: 156,3 kWh/(m²·rok)
Energetická třída: E
Rok výstavby budovy: 1954
Rok výstavby topného zařízení dle energetického průkazu: 2016
Užitná plocha budovy: 195,7 m²
Počet bytových jednotek: 1
===========================
V okolí nemovitosti najdete
Tato nemovitost již od 2 624 € měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,49 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.