
Pronájem bytu 1+kk • 33 m²Sobí, Praha - Hloubětín
Sobí, Praha - HloubětínMHD do minuty pěškyNáklady na bydlení
4200Poznámka k ceně
vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + provize za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPHMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 200 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Hledáte útulný byt v novostavbě s balkónem? Pak právě pro vás máme tento velice hezký a slunný byt v Praze - Hloubětíně v rezidenčním komplexu Ranua. Při vstupu do bytu vás uvítá prostorná chodba se zrcadlovou šatní skříní. Ve velkém obývacím pokoji je vám k dispozici vybavený kuchyňský kout (indukční deska, el. trouba, lednice, digestoř) a svou ranní kávu či večerní sklenku vína si budete moci vychutnat na prostorném zaskleném balkóně s výhledem do klidné části zástavby. V moderní světlé koupelně najdete sprchový kout, toaletu i pračku. Byt je vybaven rekuperací vzduchu. S úložným prostorem si také nemusíte dělat starosti, k bytu náleží prostorný sklep, kam se Vám vejde sezónní i sportovní vybavení.
Skvělá geografická poloha tohoto nového projektu Lappi Hloubětín od renomovaného developera Yit a velmi hezké prostředí jsou obrovskou přidanou hodnotou. Pro odreagování máte skvělou možnost využít nedalekého Zámeckého parku v Hloubětíně nebo nedaleké cyklostezky podél Rokytky. Metro Kolbenova je vzdáleno pouhých 14 minut pěší chůze, vozovna tramvaje Hloubětín dokonce jenom 5 minut. Pokud jste milovníky dobré kávy a vína, jistě rádi využijete kavárnu, která se nachází v bezprostřední blízkosti vašeho budoucího bydliště.
Byt je volný k nastěhování začátkem června, ale na prohlídku můžete již nyní.
Poplatky vč. elektřiny činí 4 200,- Kč měsíčně a jsou zúčtovatelné.
Provize za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPH.
Vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.
Zaujala vás tato nabídka a bojíte se, aby vám neunikla? Nyní už nemusíte. Nabízíme vám možnost si byt pronajmout plně online. Pokud ovšem dáváte přednost osobní prohlídce, tak neváhejte a domluvte si ji. Těšíme se na setkání.
Kontaktovat nás můžete v pracovní dny od 9:00 do 17:30.
Looking for a cozy apartment in a new building with a balcony? Then we have just for you this very nice and sunny apartment in Prague - Hloubětín, where you will be the very first tenant. Upon entering the apartment you will be welcomed by a spacious hallway with a mirrored wardrobe. In the large living room you will find an equipped kitchenette (induction hob, electric oven, fridge, extractor hood) and you will be able to enjoy your morning coffee or evening glass of wine on the spacious glazed balcony overlooking the quiet part of the development. In the modern, bright bathroom you will find a shower, toilet and washing machine. The apartment is equipped with air recuperation. You also don't have to worry about storage space, the apartment has a spacious cellar where you can fit your seasonal and sports equipment.
The great geographical location of this new Lappi Hloubětín project from the renowned developer Yit and the very nice surroundings are a huge added value. For relaxation you have a great opportunity to use the nearby Castle Park in Hloubětín or the nearby cycle path along the Rokytka River. The Kolbenova metro station is only a 14-minute walk away, and the Hloubětín tram station is only 5 minutes away. If you are a lover of good coffee and wine, you will be happy to use the café located in the immediate vicinity of your future residence.
The apartment is free to move in at the beginning of June, but you can take a tour now.
Fees including electricity are 4 200,- CZK per month and are billable.
Brokerage commission of one rent + VAT.
Refundable deposit of two monthly rents.
Are you interested in this offer and afraid of missing out? Now you don't have to. We offer you the opportunity to rent an apartment fully online. However, if you prefer a personal viewing, don't hesitate to arrange one. We look forward to meeting you.
You can contact us on weekdays from 9:00 to 17:30.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 900469 |
---|---|
Dispozice | 1+kk |
Dostupné od | 11. 6. 2025 |
Podlaží | 3. podlaží |
Konstrukce budovy | Smíšená |
Voda | Z veřejného zdroje |
Cena za jednotku | 491 Kč / m2 |
Užitná plocha | 33 m² |
---|---|
Vybaveno | Nevybaveno |
Stav | Novostavba |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | B - Velmi úsporná |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Náklady na bydlení
4200Poznámka k ceně
vratná kauce ve výši dvou měsíčních nájmů + provize za zprostředkování ve výši jednoho nájmu + DPHMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 16 200 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.