
Pronájem bytu 3+1 • 67 m² bez realitkyWiederitzscher Str. 12 Leipzig Gohlis-Süd Sachsen 04155
Wiederitzscher Str. 12 Leipzig Gohlis-Süd Sachsen 04155MHD 2 minuty pěškyBudova byla postavena v roce 1897 a nachází se v nádherné a oblíbené čtvrti Gohlis-Süd na severu Lipska. Budova byla komplexně zrekonstruována. Navíc byla v roce 2018 instalována vysoce moderní, klimaticky šetrná a efektivní kondenzační topení.
Byt s pěkným dispozicí je vybaven podlahou z masivního dřeva. Prostorná koupelna s přirozeným denním světlem disponuje vanou (Kaldewei, Duravit). Chodba, koupelna, kuchyň i komora jsou osazeny LED světelnými spoty. Byt je dále vybaven novou vestavnou kuchyní. Pro zvýšení bezpečnosti byly instalovány videointerkom a dveřní vidítka. Byt se nachází ve vyšším přízemí.
Budova se nachází v Gohlis-Süd, jedné z nejkrásnějších a nejoblíbenějších čtvrtí Lipska. Nabízí vynikající spojení s veřejnou dopravou. Obchody, pekárny, lékárny a lékaři se nacházejí přímo v okolí. Obrovský Kaufland je vzdálen jen 200 metrů. Dále se k lipskému zoologickému zahradě nebo k lesu Leipziger Auwald dostanete pěšky za 20 minut.
Lokalita spojuje praktickou dopravní dostupnost s krátkou vzdáleností k zeleným plicím města.
Doba cesty do centra:
Automobilem 8 min, S-Bahn 18 min, tramvají 10 min, pěšky 25 min.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.