
- 2+kk
- 57 m²
Modernizovaný, světlem prosvětlený byt v prvním patře má 3 pokoje (plus malou komůrku), ke kterým se všichni dostanete přes chodbu. Tyto tři pěkné pokoje mají velká okna, která dovádějí do interiéru spoustu světla. Je k dispozici aktuální energetický průkaz. Zvláště je třeba zdůraznit, že je k bytu připojen balkon orientovaný na jih.
Velká zahrada v této centrálně situované lokalitě je opravdu něco výjimečného. K bytu prakticky patří vestavěná kuchyň, její podlaha je obložena dlaždicemi.
Atmosféra domu odpovídá klasickému stylu 30. let – sedlová střecha, střešní tašky ve tvaru "Biberschwanzziegel", vysoké stropy, malý balkón nad vchodem do domu. Tento styl byl doplněn moderními, současnými vybaveními (internetové kabelové připojení, optické vlákno, plastové okenní rámy s izolačním dvojsklem (2012), ústřední plynové topení po patrech (2017 atd.) díky postupným renovacím.
Vaše pračka a sušička nezmenšují obytný či kuchyňský prostor, nýbrž mají své místo ve společné prádelně (v suterénu).
V k bytu přidruženém carportu můžete pohodlně zaparkovat své auto. Společný sklep s klenutými stropy a další komůrka v suterénu pak poskytují dostatek úložného prostoru.
Barokní město Ludwigsburg (se 3 zámky :-) ) je město vhodné k životu, milované a dobře vyrostlé, ležící severně od Stuttgartu. Zde žije přibližně 94 000 obyvatel, kteří velmi oceňují infrastrukturu, kulturní nabídku a možnosti nakupování.
Jižní městská čtvrť patří k rozšířením Ludwigsburgu z dob Gründerzeit. Částí této čtvrti je území přímo sousedící s centrem města, které tvoří jižní vstup do města. Zvláštní poloha u důležitých dopravních tahů (silnice B 27, Friedrichstraße na severu, železniční trať na západě) výrazně ovlivňuje vzhled města.
Hans-Sachs-Straße je dopravně zklidněná jednosměrka s velmi nízkým provozem. Pěšky se dostanete za 8 minut do centra Ludwigsburgu, za 4 minuty na nádraží a za 3 minuty do rekreační oblasti Salonwald. Za 2 minuty dorazíte k pekárně, do rychlého občerstvení, restaurací či kavárny. Supermarkety jako Lidl nebo Rewe jsou v bezprostřední blízkosti, stejně jako školy a mateřské školy. Školní kampus, který zahrnuje čtyři gymnázia a dvě střední školy, je dosažitelný pěšky za méně než 8 minut.
Výjimečnost bytu spočívá v jeho orientaci na jih s výhledem z vlastního balkónu do neobvykle velké zahrady. Jak je patrné z fotografií, chodba, kuchyň, koupelna a WC jsou obloženy dlažbou a obytné místnosti mají atraktivní laminátovou podlahu. Byt je velmi světlý – každý pokoj (kromě topné místnosti) má okno. Dokonce i komůrka v suterénu má okno.
Pronájem je určen převážně páru. Byt nebude pronajímán skupinám (sdíleným bydlením).
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.