
Pronájem bytu 2+kk • 67 m² bez realitkyPoděbradská, Praha - Hloubětín
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 27 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízíme úplně nový byt po kolaudaci v 5. patře o dispozici 2+kk s balkonem+ komora přímo v bytě o celkové velikosti cca 66,6 m2, čistá plocha bytu je 57,4m2 a k tomu je velký balkon 9,2m2, na který je přístup z obou místností. Současně k bytu se pronajímá rozšířené garážové stání a sklep 4,8m2, který je hned za garážovým stáním, což je příjemné při vykládání věcí z auta. Byt je zařízený kuchyňskou linkou na míru včetně spotřebičů. Na podlaze je vinyl, v místnostech je klimatizace a rekuperace, velká okna jsou samozřejmostí a jsou zde i předokenní rolety na dálkový pohon. Cena nájmu je 27.000 Kč, tato cena již zahrnuje garážového stání a sklep.
současně s nájmem se hradí služby ve výši 4.000 Kč +elektřina 1.000 Kč. Dále s první platbou se hradí vratná kauce ve výši 40.000 Kč.
Celkově se jedná o atraktivní nabídku pronájmu moderního bytu, ideálního pro ty, kteří hledají pohodlí a praktické řešení bydlení v atraktivní lokalitě s velmi dobrou dopravní dostupností. Pro podrobnější informace a domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte prostřednictvím zpráv.
Jsem přímý majitel.
Realitní kanceláře a jiní agenti prosím nevolat!!!
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 913268 |
---|---|
Dispozice | 2+kk |
Vybaveno | Částečně |
Stav | Novostavba |
Konstrukce budovy | Panel |
Užitná plocha | 67 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Dostupné od | 8. 6. 2025 |
Podlaží | 5. podlaží z 5 |
Cena za jednotku | 403 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 27 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.