Pronájem bytu 1+1 • 34 m² bez realitkySüdstrasse 26, , Sasko
Südstrasse 26, , SaskoMHD 3 minuty pěšky • ParkováníBytový dům pro 6 rodin byl kompletně zrekonstruován v letech 2004 až 2008.
V domě se nachází celkem 5 bytů, ve kterých momentálně bydlí 8 obyvatel.
Nabízený byt v půdním podlaží byl nově připraven; je k dispozici moderní vestavěná kuchyň s lednicí, elektrickou varnou deskou s keramickou povrchovou deskou a myčkou nádobí. Byt je k pronájmu od 1.7.2025.
Využití zahrady je volitelné: K exkluzivnímu soukromému užívání je k dispozici zahrada o rozloze cca 40 m².
Bytový dům se nachází na konci obytné ulice / slepé ulice, tj. v klidné lokalitě bez jakéhokoliv průjezdu.
Balkón, koupelna se sprchou (sprcha je z důvodu šikmého stropu s nízkou výškou)
1 soukromá sklepní místnost, sušárna ve sklepě.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.