Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen
Pronájem bytu 4+1 111 m², Egelsbach, Hessen

Pronájem bytu 4+1 • 111 m² bez realitky, Hessen

, HessenMHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
Měsíční nájemné1 600 €

+ Poplatky za služby350 €
+ Vratná kauce4 800 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Byt se nachází v prvním patře dvourodinného domu a disponuje plně vybavenou vestavěnou kuchyní, dvěma koupelnami s dostatkem denního světla (koupelna s vanou a koupelna se sprchou), velkým obývací jídelním pokojem a třemi pokoji k volnému využití. Byt je vybaven masivní dřevěnou parketovou podlahou, kvalitní vestavěnou skříní v jídelní části s průchodkou do kuchyně, dobrými plastovými okny s bezpečnostními madly a elektrickými rolety (programovatelnými). Jihovýchodní balkon má markýzu. K bytu o rozloze 111 m² náleží také dva velké sklepní místnosti. Praní si můžete zařídit ve společné prádelně se sušárnou. Nájemní nabídka zahrnuje garáž se dvěma parkovacími místy před ní. Byt se pronajímá bez možnosti využití zahrady, protože zahrada je pronajata ostatním nájemcům domu. Byt je k nastěhování možné nastěhovat krátkodobě. Domácí mazlíčci jsou vítáni po domluvě.

Byt se nachází v klidné obytné čtvrti v Egelsbachu. Čtvrť je dobře napojena na městskou hromadnou dopravu (autobusové linky). Egelsbach se strategicky nachází mezi Frankfurtem nad Mohanem a Darmstadtem v okrese Offenbach. Město Egelsbach má přibližně 11 000 obyvatel a na severu a východě sousedí s městem Langen, na jihu s nezávislým městem Darmstadt a obcí Erzhausen (okres Darmstadt-Dieburg) a na západě s městem Mörfelden-Walldorf (okres Groß-Gerau). Federální dálnice A661 a A5 jsou snadno dostupné. Obec Egelsbach je rovněž díky trati Main-Neckar-Eisenbahn na úseku Frankfurt–Darmstadt připojena k síti S-Bahn Rhein-Main (linka S3).

Z bytu je pěšky dosažitelných mnoho obchodů každodenní potřeby (REWE-Center, Aldi, pekárna...), lékárna, fitness centra, restaurace. Dále se v docházkové vzdálenosti nachází i školka.

Vybavení bytu:

• Masivní dřevěná parketová podlaha

• Plně vybavená vestavěná kuchyň

• Kvalitní vestavěná skříň v jídelní části s průchodkou do kuchyně

• Dobrá plastová okna s bezpečnostními madly

• Elektrické rolety (programovatelné)

• 2 toalety

• Sprcha a vana

• Jihovýchodní balkon s markýzou

• 2 sklepní místnosti

• Společná prádelna a sušárna

• Garáž se dvěma parkovacími místy před ní

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu927161
Dispozice4+1
Podlaží1. podlaží z 2
StáříNad 50 let
Užitná plocha111
StavDobrý
PENBE - Nehospodárná
Cena za jednotku14 € / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Sklep
Garáž
Balkón
Parkování
MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDBürgerhaus
🚶 53 m (1 min)
PoštaPostfiliale 531
🚶 243 m (3 min)
Obchodteo
🚶 161 m (2 min)
BankaSparkasse Langen-Seligenstadt
🚶 291 m (3 min)
RestauraceEigenheim
🚶 60 m (1 min)
LékárnaEgelsbach-Apotheke
🚶 282 m (3 min)
ŠkolaWilhelm-Leuschner-Schule
🚶 542 m (7 min)
Mateřská školaKita Bürgerhaus
🚶 103 m (1 min)
SportovištěSportgemeinschaft Egelsbach
🚶 425 m (5 min)
Hřiště
🚶 103 m (1 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.