
Pronájem bytu 3+kk • 73 m² bez realitkyKurzova, Praha - Stodůlky
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 30 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu světlý a pohodlný byt 3+kk, který se nachází ve 3. patře sedmipodlažního panelového domu s výtahem a bezbariérovým přístupem. Byt o celkové ploše 73 m² je ve velmi dobrém stavu, plně vybaven moderním zařízením a připraven k okamžitému nastěhování. Součástí vybavení bytu je myčka, lednice, samostatná mrazící skříň, parní trouba, indukční deska, televize, pračka, sušička, 3 velké skříně s úložným prostorem. Byt dále disponuje lodžií o rozloze 8 m² a sklepní kóje o velikosti 5 m², která poskytne další úložný prostor.
Interiér bytu byl pečlivě zrekonstruován s důrazem na kvalitu a funkčnost. Dispozice umožňuje efektivní využití prostoru, což ocení jak rodiny, tak jednotlivci hledající klidné a útulné bydlení.
Lokalita nabízí skvělou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost. Do 1 minuty pěší chůze se nachází supermarket Albert a menší nákupní centrum s posilovnou, restaurací, kavárnou a dalšími službami. Zastávky MHD „Ohradské náměstí“ a „Malá Ohrada“ (autobus) jsou vzdáleny pouhých 5 minut pěšky, stanice metra B „Lužiny“ je dosažitelná do 10 minut chůze.
Elektřina se převádí na nájemníka.
V případě zájmu o bližší informace nebo sjednání prohlídky mě prosím kontaktujte prostřednictvím zprávy.
I am offering for rent a bright and comfortable 3-room apartment with a kitchenette, located on the 3rd floor of a seven-story panel building with an elevator and wheelchair access. The apartment has a total area of 73 m², is in excellent condition, fully furnished with modern equipment, and ready for immediate move-in. The equipment includes a dishwasher, refrigerator, separate freezer, steam oven, induction hob, TV, washing machine, dryer, and three large wardrobes providing ample storage space. The apartment also features a loggia of 8 m² and a storage unit (cellar) of 5 m² for additional storage.
The interior has been carefully renovated with an emphasis on quality and functionality. The layout allows for efficient use of space, making it ideal for both families and individuals looking for a peaceful and cozy home.
The location offers excellent amenities and great public transport connections. Within 1 minute walking distance, you’ll find an Albert supermarket and a small shopping center with a gym, restaurant, café, and other services. Public transport stops "Ohradské náměstí" and "Malá Ohrada" (bus) are just a 5-minute walk away, and the “Lužiny” metro station (line B) can be reached within 10 minutes on foot.
Electricity is transferred to the tenant.
If you are interested in more information or would like to schedule a viewing, please contact me via message.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 927585 |
---|---|
Dispozice | 3+kk |
Vybaveno | Vybaveno |
Stav | Velmi dobrý |
Vlastnictví | Družstevní |
Vytápění | Ústřední |
Užitná plocha | 73 m² |
---|---|
Umístění | Sídliště |
Dostupné od | 1. 10. 2025 |
Podlaží | 3. podlaží z 7 |
Konstrukce budovy | Panel |
Cena za jednotku | 411 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
Sklep 5 m² | |
Výtah |
Bezbariérový přístup | |
Lodžie 8 m² | |
Domácí mazlíčci vítáni |
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 30 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.