
Pronájem bytu 2+1 • 62 m² bez realitkyKubánské náměstí, Praha - Vršovice
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 24 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Nabízím k pronájmu světlý a prostorný 2+1 byt, který se nachází ve cihlové budově v celkovém pětipodlažním objektu. Nemovitost se nachází v druhém patře a její celková plocha činí 62 m². Byt je ve velmi dobrém stavu a díky nevybavenému interiéru máte možnost přizpůsobit si prostor dle vlastních představ. Byt je zařízen novou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů.
Součástí bytu je také malý balkón o ploše 3 m²,
Byt je určen pro samostatné bydlení a není nabízen ke spolubydlení. Upozorňuji, že k dispozici není parkovací místo ani garáž, což je třeba zohlednit při plánování dalšího bydlení. Preferuji nájemníky bez domácích mazlíčků. Byt je ideální pro pár. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte skrz zprávy, ráda zašlu detaily.
V okolí nemovitosti najdete
Máte o nabídku zájem?
Ušetřete 24 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.