
Pronájem bytu 3+1 • 66 m² bez realitkySeidenstraße 40-42 Krefeld Cracau Nordrhein-Westfalen 47799
Seidenstraße 40-42 Krefeld Cracau Nordrhein-Westfalen 47799MHD 4 minuty pěškyTento prostorný a dobře rozvržený byt v patře je k pronájmu ihned. Díky své centrální poloze je byl výborně dostupný a blízká velká města jsou snadno dosažitelná.
Do bytu se může nastěhovat maximálně sedm osob. Před podpisem nájemní smlouvy je třeba předložit doklad o příjmu nebo, pokud náklady na nájem hradí státní instituce, písemné potvrzení Jobcentru o tom, že nájemné bude hrazeno. Nájemníci se negativním záznamem v Schufa bohužel nebudou vzati v úvahu. Upřednostňuje se dlouhodobý nájemní vztah, a proto by měla být uzavřena smlouva, která stanovuje nepřerušitelnou lhůtu minimálně 4 roky. Jako kompenzace za inflaci se dohodne každoroční úprava základního nájemného o 6,4 %. Další navyšování nájemného (v souvislosti s modernizací, nájemními indexy apod.) je vyloučeno.
Byt se nachází nedaleko centra Krefeldu a těží ze skvělé infrastruktury.
K bytu náleží vybavená kuchyň a balkon. Vybavená kuchyň je nájemci darována.
Impressum:
Patrick Terhuven
CAYA Postbox 89222X
96035 Bamberg
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.