
Pronájem bytu 2+kk • 54 m²Stočesova, Praha - Ruzyně
Stočesova, Praha - RuzyněMHD 3 minuty pěšky • ParkováníPoznámka k ceně
+ poplatky 4.736 Kč/měsíc /1os. (každá další osoba za příplatek) + elektřina, která bude převedena na nájemníkaMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 24 990 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Vzhledem k velmi vysokému zájmu o námi nabízené nemovitosti žádáme všechny vážné zájemce o prohlídky, aby nás pro rychlý a efektivní postup kontaktovali výhradně skrze formulář níže. Následně Vám emailem zašleme krátký osobní dotazník, ve kterém bude třeba uvést několik základních informací. Po vyplnění tohoto dotazníku obdržíte informaci o dalším postupu.
Nabízíme k podnájmu byt 2+kk, o celkové výměře 54 m2, v 5. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem na Praze 6 - Ruzyně. Moderní kuchyňská linka značky Oresi s vestavěnými spotřebiči (lednice, trouba, indukční deska, digestoř, myčka) je umístěna v obývacím pokoji a od jeho obývací části je oddělena barovým pultem se stropním osvětlením. Z pokoje je umožněn vstup na kompletně zastřešenou lodžii, na kterou se pohodlně vejde balkonový nábytek. Koupelna s vanou je obložena velkoformátovými obklady a uvnitř se nachází také toaleta. Spoustu úložného prostoru Vám poskytne komora, která je umístěna uvnitř bytu. Byt je navíc podnajímán nezařízený nábytkem a Vy si tak můžete interiér zařídit podle vlastního stylu. Bezproblémové parkování budete mít zajištěno díky krytému parkovacímu stání, které k bytu náleží. Dům se pyšní energetickou náročností třídy B – velmi úsporná.
Nemovitost je určena výhradně k dlouhodobému podnájmu a je k nastěhování od 28.11.2025.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost a výbornou dopravní dostupnost. Kousek od domu se nachází autobusová zastávka, ze které se dostanete ke stanici metra B – Stodůlky nebo ke stanici metra A - Petřiny. Za deset minut dojdete pěšky také na vlakové nádraží Praha-Ruzyně a za 3 minuty se autem nebo autobusem dostanete do nákupního centra OC Šestka. Za přírodou se můžete vydat do Šáreckého údolí, kterým vede hned několik turisticky značených tras i cyklostezek a daleko to nebudete mít ani do obory Hvězda.
Poznámka k ceně: Poplatky za služby vč. pojištění domácnosti a odpovědnosti činí 4.736 Kč/měsíc /1os. + elektřina, která bude převedena na nájemníka. Při podpisu smlouvy nájemník hradí první nájemné, dále rezervaci a vratnou kauci ve výši jedné měsíční platby.
Pokud se nemůžete na prohlídku bytu dostavit osobně, je možné domluvit prohlídku formou videohovoru. V reakci na tento inzerát o sobě prosím uvádějte alespoň základní informace (počet osob, zaměstnání, od kdy hledáte bydlení, zda máte domácího mazlíčka). Děkujeme.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 935191 |
---|---|
Dispozice | 2+kk |
Dostupné od | 28. 11. 2025 |
Podlaží | 5. podlaží |
Konstrukce budovy | Cihla |
Voda | Z veřejného zdroje |
Cena za jednotku | 463 Kč / m2 |
Užitná plocha | 54 m² |
---|---|
Vybaveno | Nevybaveno |
Stav | Novostavba |
Vlastnictví | Osobní |
PENB | B - Velmi úsporná |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Co tato nemovitost nabízí?
MHD 3 minuty pěšky |
Parkování |
V okolí nemovitosti najdete
Poznámka k ceně
+ poplatky 4.736 Kč/měsíc /1os. (každá další osoba za příplatek) + elektřina, která bude převedena na nájemníkaMáte o nabídku zájem?
Ušetřete 24 990 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.