
Pronájem bytu 3+1 • 105 m² bez realitkyLandau Godramstein Rheinland-Pfalz 76829
Landau Godramstein Rheinland-Pfalz 76829MHD 1 minuta pěšky • ParkováníSkvělé světlé 2 byty s úžasným výhledem na přírodu a Pfälzer hory.
Nacházejí se v klidné části rezidenční čtvrti Godramstein West (Plöck) v 1. a 2. patře. Nejlépe je pronajímat dohromady. Každý byt má samostatný vstup z ulice a dále v rámci maisonette uspořádání (který lze také uzavřít).
1. patro: 105 m² – 995 EUR + náklady, pro 4 pokojový byt (kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna se dvěma sprchovými WC).
2. patro: 88 m² – 995 EUR + náklady, včetně vestavěné kuchyně a částečného vybavení (pračka, skříně apod.) pro 3 pokojový byt s koupelnou s vanou a sprchovým WC.
K dispozici jsou 2 parkovací místa, každé za 35 EUR měsíčně.
Hledáme pouze spolehlivé nájemce s minimální dobou nájmu 2 roky, ideálně i déle. Prosím, uveďte, zda hledáte pronájem na 2 roky nebo déle. Požadujeme také pozitivní výpis ze Schufa – máte jej k dispozici?
Při podání přihlášky prosím uveďte:
Hledáte jeden byt – pokud ano, jakou velikost? Nebo hledáte kompletní pronájem obou bytů, například společně s rodiči, dětmi, přáteli apod.? Na jak dlouho hledáte nájem? Čím se živíte? Upozorňujeme, že pouze s pevným příjmem. Jaký je věk všech osob, které by se nastěhovaly? Od kdy přesně hledáte k pronájmu?
Pouze v případě, že budou poskytnuty všechny tyto informace, může být vaše žádost dále vyřízena.
Děkujeme!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.