
Inzerát již není v nabídce
Pronájem bytu 2+1 • 55 m² bez realitkyKáranská, Praha - Malešice
Káranská, Praha - MalešiceČástečně vybaveno • Výtah • Balkón 3,5 m² • Sklep 3 m²Vyžadováno pojištění odpovědnostiVyžadováno ověření bezdlužnostiNabízím k pronájmu krásný a světlý byt o dispozici 2+1 v panelové budově. Skládá se ze 2 neprůchozích pokojů orientovaných na jih, kuchyně, koupelny a toalety s celkovou rozlohou 55m². Byt je částečně zařízený (lednice, sporák s troubou, jídelní stůl + 2 židle, pračka, velká vestavná skříň na chodbě, velká šatníková skříň v pokoji). Byt prošel částečnou rekonstrukcí (zděné jádro, nová kuchyňská linka). K bytu náleží také sklep o ploše cca 3 m². Budova disponuje výtahem.
V nejbližších týdnech bude byt rozšířen o nový balkón (cca 3 m²). Centrum je vzdáleno přibližně 30 min MHD, veškerá občanská vybavenost (obchody, školy, park atd.) v dochozí vzdálenosti.
Možnost nastěhování od 6.10.2025. Termíny prohlídek od 19.9.2025.
Vratná kauce ve výši 1 měsíčního nájmu.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat skrz zprávy na komunikační platformě.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 6. 10. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Částečně |
| Vytápění | Ústřední |
| Vlastnictví | Družstevní |
| Rekonstrukce | Jádro |
| Užitná plocha | 55 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 2+1 |
| Podlaží | Přízemí |
| Číslo inzerátu | 944747 |
| PENB | F - Velmi nehospodárná |
| Umístění | Sídliště |
| Cena za jednotku | 355 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón 3,5 m² | |
| Sklep 3 m² | |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.




