
Pronájem bytu 1+1 • 59 m² bez realitkyAlte Amberger Straße 3a, , Bavorsko
Alte Amberger Straße 3a, , BavorskoMHD 3 minuty pěšky • Výtah • ParkováníTento byt se nachází ve vícegeneračním domě postaveném v roce 2024 v Kemnathu. Vícegenerační dům má 3 patra, přičemž v každém se nachází 7 bytových jednotek. Byt se nachází v druhém patře a je vybaven moderní vestavěnou kuchyní.
Byt 41:
Obývací/jídelní pokoj: 25,98 m²
Ložnice: 18,34 m²
Sprcha/WC: 4,57 m²
Předsíň/chodba: 2,51 m²
Sklad: 1,71 m²
Balkón: 11,42 m² (z toho 5,71 m² krytého)
Celková obytná plocha: 58,82 m²
Studený nájem: 600 €
Nájem za kuchyni/parkovací místo: 50 € / 25 €
Předběžná platba za provozní náklady: 170 €
Celkový nájem: 845 €
Do provozních nákladů nejsou zahrnuty: náklady na elektřinu, poplatky za veřejnoprávní vysílání a internet (ve sklepě je centrální kabelové připojení od Vodafone).
Stav nemovitosti: jako nový (pouze jeden předchozí nájemník)
Vybavení: Vyšší kvalita včetně moderní vestavěné kuchyně
Druh vytápění: Pelletové topení (centrální vytápění)
Vícegenerační dům se nachází v Kemnathu, malém městě v hornopálzském okrese Tirschenreuth. Město je považováno za ekonomické a kulturní centrum a je obklopeno přírodními parky Fichtelgebirge a Steinwald. Kemnath má základní i nižší střední školu a také reálnku. Pro další vzdělávání jsou k dispozici gymnázia v Eschenbachu a Marktredwitzu. Bytové domy se nacházejí asi 1 km od náměstí – ať už jde o návštěvu pizzerie nebo nákup běžných potřeb, vše je dostupné pěšky nebo na kole.
Kemnath leží v trojúhelníku měst Bayreuth, Marktredwitz a Weiden a díky dálnicím A9 a A93 je rychle dostupný.
Součástí vybavení bytu je vysoce kvalitní vinylová podlaha s dřevěným vzhledem a designové dlaždice v koupelně.
Kuchyň je standardně vybavena sporákem s troubou, malou lednicí, digestoří a dřezem na mytí nádobí.
Všechno, co nepotřebujete neustále, můžete uložit do příslušného sklepního prostoru.
Ke každému bytu patří také parkovací místo, takže máte vždy možnost zaparkovat přímo před domem.
Prosím, zpětné vazby zasílejte výhradně prostřednictvím zprávy na platformě nebo e-mailem.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.