
- 4+1
- 146 m²
- 14070 m²
Ušetříte 100 000 Kč
Tato nemovitost již od 23 647 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Prodej rodinného domu 4+1 v Českém ráji.
Dopravní dostupnost: bus v místě, železniční stanice 2,7 km v Semilech, příjezd 20 km na dálnici D10. Vzdálenost na R I/35 je 15 km.
Příjezd a přístup k nemovitosti je ze silnice v majetku Libereckého kraje a z ostatní komunikace ve vlastnictví vlastníků této nemovitosti.
Nemovitost je situovaná blízko centra obce ve stabilizované rezidenční zástavbě.
Dům je volně stojící, tradiční. Je zděný, úsporný, zateplený – energetická třída C - PENB
Je částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a zcela využitým podkrovím.
Užitková plocha domu je 216,51 m2. Navíc je částečné podsklepení – techn. místnost a klenutý sklep, sklad paliva celkem 41 m2. Venkovní terasa v podkroví 20 m2.
Na přízemí je obytná kuchyně, 2 pokoje, spíž, koupelna s vanou, další soc. zařízení: sprcha a WC, sklad, chodba, dvojgaráž s dílnou. V podkroví jsou 2 pokoje, soc. zařízení : sprcha a WC, dvě komory a venkovní terasa.
Dům je připojený na veř. vodovod, má schválený septik, filtr a svod odpadních vod do potoka. Připojení na el. energii je dostatečně kapacitní. Vytápění lokální el.akumulační vytápění 220V/380 V nebo na pevná paliva U domu je možnost připojení na plynovod.
Parkování: garáž pro dva osobní automobily a venkovní parkovací plochy na vlastních pozemcích pro 4 osobní vozy.
Zahrada má vzrostlou zeleň s převahou jehličnanů. Na zahradě je leknínové jezírko.
Dům je částečně zařízený.
Nemovitost je k dispozici po převodu nemovitosti, uhrazení kupní ceny a předání nemovitosti.
Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení a rekreaci nebo jako investice k pronájmu pro rekreační účely. Lokalita má nádherné přírodní prostředí.
Poloha v obci s 1 tis. obyvatel, v území s vysokým potenciálem pro cestovní ruch. Český ráj je vyhlášený tradicí turistiky a cestovního ruchu, je součást Geoparku. Hora Kozákov je nalezištěm drahých kamenů a strategickým místem s rozhlednou a výhledy na třetinu území Čech. Je tu základna paraglidingu a lyžařský vlek se zasněžováním, upravované běžecké stopy,. Pro náročnější lyžaře jsou snadno dostupná zimní střediska v Krkonoších, např. Rokytnice nad Jizerou a Harrachov. V místě je sezónní kluziště, sokolovna, tenisové kurty, koupaliště, via ferrata, trasy pro pěší a cykloturistiku. Jsou zde aktivní spolky pro sport a kulturu.
V obci je základní vybavenost, veškerá vybavenost je v sousedním městě. V místě je smíšený obchod, v sousedním městě jsou
supermarkety Tesco, Lidl, Penny, Norma, Prior a řada dalších obchodů včetně specializovaných, sklady a výdejna Online shopu.
V obci je kaple sv. Antonína.
V místě je mateřská škola, základní škola 1.stupeň,
v Semilech jsou mateřské, základní a střední školy, včetně waldorfských škol, střední škola se zaměřením pro řemesla a na požární ochranu, základní umělecká škola.
V Semilech jsou úřady, banky, zdravotnické služby, kulturní zařízení.
Těším se na zprávy skrze komunikační platformu, kde se můžeme domluvit na prohlídce této nemovitosti a dalším jednání.
Dostupné od | 14. 11. 2025 |
---|---|
Konstrukce budovy | Cihla |
Vybaveno | Částečně |
Vlastnictví | Osobní |
Poloha domu | Samostatný |
Plocha pozemku | 1 369 m² |
Cena za jednotku | 27 685 Kč / m2 |
Stav | Dobrý |
---|---|
Dispozice | 4+1 |
Číslo inzerátu | 956876 |
PENB | C - Úsporná |
Užitná plocha | 216 m² |
Rizika | Prověřit » |
Sklep 41 m² | |
Terasa 20 m² |
Garáž | |
Parkování |
Tato nemovitost již od 23 647 Kč měsíčně s roční úrokovou sazbou od 4,29 %.
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.