
Pronájem bytu 3+1 • 62 m² bez realitkyFreisinger Strasse Ismaning Ismaning Bayern 85737
Freisinger Strasse Ismaning Ismaning Bayern 85737MHD do minuty pěšky • Parkování3-pokojový byt se nachází v půdním podlaží (2. patro) rezidenční a obchodní budovy v Ismaningu a byl v roce 2023 důkladně zrekonstruován.
Velmi pěkný a světlý byt má prostornou obývací jídelnu a otevřenou kuchyň. Prostorná a krásná kuchyň bude nově vybavena a disponuje všemi běžnými elektrickými spotřebiči (trouba, indukční varná deska, digestoř, myčka nádobí, lednice, mrazák) a horními i dolními skříňkami.
Koupelna s oknem (půdním oknem) byla vybavena prostornou bezbariérovou sprchou se skleněným oddělovačem. Dále je zde zajištěno připojení pro pračku. Koupelna také obsahuje zcela novou umyvadlovou desku se zrcadlovou skříňkou.
Dvě další místnosti lze využít jako ložnici, dětský pokoj nebo kancelář.
Nové podlahové krytiny s dřevěným vzhledem dodávají místnostem velmi příjemnou domácí atmosféru. Všechny místnosti mají podlahové topení.
K nájmu také patří velký, uzamykatelný sklep a venkovní parkovací místo. V případě potřeby lze případně pronajmout také parkovací místo v podzemní garáži.
Ismaning je živoucí a oblíbená obec na severovýchodě Mnichova. Různorodá kulturní nabídka, atraktivní sportovní a volnočasové aktivity, zámek s parkem a historické jádro města doplňují nabídku této rodině přátelské obce.
Moderní trh práce a dobrá infrastruktura nabízejí velmi dobrou kombinaci bydlení, volného času a práce. Objekt se nachází v rušné obytné oblasti v Ismaningu.
V bezprostřední blízkosti bytu se nachází několik autobusových linek. Blízká železniční linka S8 (8 minut pěšky, 4 minuty na kole k letištní S-Bahn) zajišťuje dobrou dopravní dostupnost.
V přímém okolí naleznete několik restaurací, pekáren, lékařů i supermarketů.
- nová vestavěná kuchyň s elektrickými spotřebiči (trouba, indukční varná deska, digestoř, myčka nádobí, lednice, mrazák)
- nová bílá plastová okna se trojitým zasklením a mřížkováním
- bílé, vysoce kvalitní vnitřní dveře s výškou 211 cm
- světlá koupelna s oknem a vysoce kvalitními bílými nástěnnými dlaždicemi; bezbariérová sprcha (90x120 cm) se skleněným oddělovačem
- balkon
- WLAN a televizní přípojky ve více místnostech
- nové designové podlahové krytiny s dřevěným vzhledem
- všechny místnosti mají nejmodernější podlahové topení
- připojení pro pračku v koupelně
- další sklepní kóje
- venkovní parkovací místo (karport 70,-€/měsíc nebo parkovací místo 50,-€/měsíc)
Prosím, připravte pro nás následující dokumenty a zašlete je ihned spolu s vaší přihláškou:
- aktuální výpis ze Schufa
- doklady o příjmu
- vlastní prohlášení nájemce
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.








