Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko
Prodej domu 159 m², pozemek 1.400 m², Schöneiche bei Berlin, Braniborsko

Prodej domu 4+1 • 159 m² bez realitky, Braniborsko

, BraniborskoMHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
Cena775 000 €

Více informací


Přeloženo pomocí AI

Prodám soukromě udržovaný, samostatně stojící, prostorně navržený rodinný dům, situovaný v klidné boční ulici (slepá ulice). Dům se nachází v velmi příjemné, čisté a tiché rezidenční čtvrti s individuálně řešenými domy. Blízkost lesa a čistý vzduch nabízejí řadu možností k odpočinku.

Dům je postaven v moderní zděné technologii – Poroton/armovaný beton. Vápencový omítkový povrch v obytných místnostech z ekologických důvodů vytváří zdravé klima bydlení. Stěnová okna lze uzavírat elektrickými hliníkovými rolety. Prostorný příjezdový prostor je dlážděn žulovými kameny a poskytuje přístup jak k garáži, tak i další parkovací možnosti. Ze zahradní strany se díky velkým oknům a vyvýšené zimní zahradě nabízí nádherný výhled na pozemek.

Do budovy vede venkovní schodiště se skleněným a uzamykatelným větracím předsíněm. Jakmile vstoupíte do prostor schodiště, z prostorné předsíně odbočují samostatná dlažbou krytá kuchyň s vývodem vzduchu ven, malý pokoj a WC s oknem. Tím se vstupuje do přibližně 40 m² velkého dlažbou krytého obývacímo jídelny s podlahovým topením a přístupem do zimní zahrady.

Krásná zahrada s živými ploty, rozsáhlou trávníkovou plochou s robotickým sekačkou, stín poskytujícími thuji a jedlými jedlicemi, dvěma zahradními domky, dvěma rybníky a malou terasou zve k odpočinku a různým aktivitám.

Schodiště se dvěma zábradlími vede z předsíně do horního patra. Zde se nachází dlažbou krytá koupelna s vanou, sprchou, toaletou, umyvadlem a oknem, ložnice a obytný/spací/pracovní pokoj, který je flexibilně využitelný přes celou šířku štítu, a rovněž přístup na balkon.

Přístup na možnost dobudování půdního patra se střešními okny a 18 cm silnou izolací je zajištěn zasuvným schodištěm z horní předsíně. Většina horního patra je pokryta laminátovou podlahou.

Schodiště se dvěma zábradlími vás z předsíně přízemí zavede také do sklepa. Ve sklepě s převážně dlažbou se nachází čtyři místnosti, většinou vytápěné, jedna místnost s připojením pro saunu, a v technické místnosti s přípojkou pro pračku, sušičku a umyvadlem s vodovodním a kanalizačním připojením. V kotelně je také umístěn centrální vysavač, opět s umyvadlem s vodovodním a kanalizačním připojením. Jedna místnost je velmi vhodná pro využití jako hobby místnost.

Garáž je dlouhá 9 m, má silnoproudé připojení a vstup do zahrady.

Prohlídky ještě dokonaleji podtrhnou dojem.

Dostupnost dle dohody.

Realitní kanceláře nejsou vítány!

Dům se nachází v obci na klidné boční ulici. V místě najdete možnosti nákupů, jesle, školy, ordinace specialistů, lékárny, sportovní a kulturní vyžití.

Přibližně za 4 kilometry lze dosáhnout dálnice A 10 – berlínského okruhu resp. B1. Do továrny Tesly je to 16 km. Tramvaje a autobusy jezdí v obci a dojíždějí až do Treptow-Köpenick. S-Bahn je dostupná přes Berlin-Rahnsdorf nebo Berlin-Friedrichshagen.

Pro volný čas a relaxaci nabízí Schöneiche a okolí mnoho možností. Děti se mohou téměř bez nebezpečí volně a dlouze hrát venku. Nedaleký les zve k procházkám, túrám, cyklistickým i jezdeckým výletům. Majitelé psů zde pro své mazlíčky najdou spoustu příležitostí k výběhu. Zvláštní pozornost si zaslouží blízkost k Müggelsee, kde jsou přístavy pro lodě, písečné pláže, vodní sporty a volnočasové aktivity.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
Dispozice4+1
PENBA - Mimořádně úsporná
Plocha pozemku1 400
Cena za jednotku4 874 € / m2
StavDobrý
Číslo inzerátu977641
Užitná plocha159
Celkem podlaží2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón
Garáž
Parkování
Sklep
MHD 4 minuty pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDSchöneiche (bei Berlin), Lübecker Straße
🚶 295 m (4 min)
PoštaPostlounge
🚘 1 789 m (4 min)
ObchodBrot- und Feinbäckerei Matthias Petersik
🚶 485 m (6 min)
BankaSparkasse Oder-Spree - Geschäftsstelle Schöneiche
🚘 1 239 m (2 min)
RestauraceRestaurant im Mühlenhaus
🚶 479 m (6 min)
LékárnaApotheke Altes Kino
🚶 339 m (4 min)
ŠkolaStorchenschule - Grundschule 1
🚘 1 582 m (3 min)
Mateřská školaKindertagesstätte Löwenzahn
🚶 618 m (7 min)
SportovištěFriedrich-Ludwig-Jahn Sportplatz
🚘 1 167 m (2 min)
Hřiště
🚶 484 m (6 min)

Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Prodej
  • Dům
  • 4+1, 4+kk, 5+1, 5+kk

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.