Prodej domu 6+1 • 100 m² bez realitkyZum Haff 1, , Mecklenburg-Vorpommern
Zum Haff 1, , Mecklenburg-VorpommernMHD 2 minuty pěškyŘemeslníci a individualisté, pozor! Tento samostatně stojící rodinný dům v idylické obci Am Salzhaff – Teßmannsdorf vám nabízí vzácnou příležitost realizovat bydlení podle vlastních představ v jedné z nejkrásnějších oblastí Meklenburska. Dům z roku 1950 je částečně s podkrovním sklepem (plazivý sklep) a disponuje solidním základem.
I když je dům momentálně obyvatelný a již byly provedeny některé renovace (např. topení, střecha), potřebuje další rekonstrukci. To vám dává šanci přizpůsobit dispozice a přizpůsobit objekt nejnovějším energetickým standardům.
Pozemek je parcely rozdělen na přibližně 450 m². Z horního patra tak máte výhled přes sousední pole až k Salzhaffu.
Nemovitost se nachází v obci Am Salzhaff v části Teßmannsdorf. Lokalita zaujme svou klidnou atmosférou a bezprostřední blízkostí Baltského moře a Salzhaffu – ideální pro jachtaře, kitesurfaře či milovníky přírody. Možnost nákupu, školy i lékaři jsou v nedalekém Neubukow nebo v baltské lázeňské obci Rerik.
Základní údaje a vybavení:
• Masivní stavba
• Obytná plocha: cca 100 m² rozdělených na 6 pokojů
• Pokoje: 4 v přízemí, 2 na podkroví
• Pozemek: cca 450 m² (nově parcellovaný, nenáročný na údržbu)
• Sklep: plazivý sklep
Prováděné rekonstrukce:
• Plynové ústřední topení: 2009
• Plastová okna s dvojskly: 90. léta
• Střecha: 2014
• Světelná koupelna: 2019
Garáže a sklady viditelné na leteckých snímcích budou ještě zbořeny.
Bez provize.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.

















