Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha
Pronájem bytu 2+kk 55 m², Biskupcova, Praha, Praha

Pronájem bytu 2+kk • 55 m² bez realitkyBiskupcova, Praha - Žižkov

Nový
Biskupcova, Praha - ŽižkovVybaveno • Výtah • Balkón 2 m² • Sklep 4 m²
Měsíční nájemné20 000 Kč

+ Poplatky za služby2 000 Kč
+ Poplatky za energie3 000 Kč
+ Vratná kauce25 000 Kč

Máte o nabídku zájem?

Ušetřete 20 000 Kč na provizi a komunikujte se všemi majiteli.


Nabízím k dlouhodobému pronájmu 2+kk situovaný v 5. patře cihlového domu s výtahem v Praze 3, ideální pro pár nebo jednu osobu bez domácích zvířat. Byt je prostorný a světlý s malým balkonem u ložnice a je plně vybaven včetně zařízené koupelny s pračkou a kuchyně s ledničkou, sporákem a mikrovlnkou. Dále je v ceně k dispozici Vodafone internet. V blízkosti pěti minut několik parků: Vitkov, Parukářka, Krejcarek, a Židovské pece a rovněž Kino Aero.

Skvělá dopravní dostupnost - velmi dobré spojení s centrem autobusem i tramvají (jen několik zastávek na Václavské náměstí, na Florenc, atd.), nedaleko jsou zastávky metra tras A a B. Zastávky tramvaje a autobusu jsou jenom dvě minuty chůze od domu.

Nájemné činí 20.000Kč za měsíc a 3.000Kč za měsíc za energie (plyn a elektřina). Poplatky (služby) jsou 2.000 Kč měsíčně. Je požadováno složení kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného včetně energií a poplatků.

This flat is a bright and spacious 2+kk in Prague 3 available for long-term rent, & is ideal for either a couple or single person with no pets. There is a small balcony off the bedroom, a full bathroom with washing machine and a full kitchen with stove, refrigerator and microwave. Vodafone internet is included in the price. The building does have an elevator & several parks are within a 5-minute walk - Vitkov, Parukářka, Krejcarek, a Židovské pece - as is Kino Aero.

Transportation connections are excellent – various tram and bus lines run directly to the city center, only 10 minutes away (Wenceslas Square, Florenc, I.P.Pavlova etc.), and metro lines A and B are each only two stops by tram. Better still, the bus & tram stops are only two minutes away by foot.

The Rent is CZK 20,000 per month plus CZK 3,000 per month for utilities (electricity & gas). In addition, there is a monthly fee of CZK 2,000 to cover the cost of all other services (water, garbage etc.). A returnable security deposit equal to 1 month’s rent plus energy and fees is required.

Parametry nemovitosti

StáříNad 50 let
StavVelmi dobrý
Dispozice2+kk
Podlaží5. podlaží z 6
VytápěníPlynové
VlastnictvíOsobní
RekonstrukceKompletní
Užitná plocha55
Dostupné od6. 2. 2026
Konstrukce budovyCihla
VybavenoVybaveno
ProvedeníStandardní
Číslo inzerátu988165
PENBE - Nehospodárná
UmístěníCentrum
Cena za jednotku364 Kč / m2

Co tato nemovitost nabízí?

Balkón 2 m²
Sklep 4 m²
Výtah

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk

Zobrazit všechny nabídky

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.