Prodej domu • 535 m² bez realitkyDorfstraße 12, , Mecklenburg-Vorpommern
Dorfstraße 12, , Mecklenburg-VorpommernMHD 6 minut pěšky • ParkováníNa pozemku o rozloze přibližně 2.543 m² se nachází tento půvabný vícegenerační dům se samostatným rekreačním bungalovem. Hlavní dům byl postaven kolem roku 1935 masivní stavbou a později byl rozšířen. Dnes nabízí osm samostatných bytových jednotek s obytnou plochou od 46 m² do 72 m². Každý byt disponuje vlastním vstupem a samostatným napojením na vodu a elektřinu. Jednotky jsou buď trvale pronajímány, nebo slouží jako rekreační apartmány. Samostatně stojící bungalov poskytuje další možnosti využití – v současnosti je využíván jako prádelna.
Budova je většinou vytápěna plynovým topením, částečně však i elektrickým vytápěním. Podlahy jsou pokryty dlažbou, laminátem, kobercem a linoleem. Celý komplex je přístupný přes dvě vjezdy, díky čemuž je na prostorném dvoře k dispozici dostatek parkovacích míst.
V oblíbené zahradě, kterou rádi využívají nájemníci i hosté, naleznete vkusně zařízené posezení, dětské hřiště a krytou oblast s grilem. Každému bytu je přiděleno vlastní terasové nebo zahradní místo. V posledních letech bylo provedeno řadu investic, mezi něž patří rekonstrukce střechy, obnova elektroinstalace, instalace moderního zabezpečovacího systému a zajištění pokrytí bezdrátovou sítí (WLAN) na celém objektu. Díky komplexním modernizacím se objekt prezentuje v udržovaném stavu a nabízí okamžitý potenciál jak pro investory, tak pro vlastní užívání.
V posledních 5 letech bylo provedeno mnoho renovací a modernizací.
Hlavní dům zahrnuje osm samostatných bytových jednotek s různými způsoby využití:
- 5 nájemních bytů, z toho jeden v rekonstrukci
- 3 rekreační byty
- 1 rekreační bungalov
Rekreační byty jsou pro tento rok dobře obsazené. V ceně je také zahrnuto nábytek a přístup k ChannelManageru na jeden rok včetně vlastní webové stránky.
Tato prostorná rezidenční a rekreační jednotka se nachází v bezprostřední blízkosti Krumminer Wiek, 280 metrů od Achterwassera. Klidná poloha v srdci obce Krummin a blízkost k vodě poskytují ideální podmínky pro trvalý pronájem i turistické využití.
Krummin se nachází mimo dlouhodobě navštěvované turistické oblasti na ostrově, uprostřed přírody. Zvláštním zážitkem je cesta do obce po jedné z nejkrásnějších alejů Pomořanské oblasti, lemovaná stovkami let starými lípami. Krásné pláže Baltského moře jsou dobře dostupné na kole. V obci se nachází útulné kavárny – mezi nimi i Naschkatze, která je známá po celém ostrově. V přírodním přístavu Krummin si můžete vychutnat večeři s dokonalým výhledem na přístav a Achterwasser nebo si s nápojem v klidu odpočinout a rozjít si den. V přístavu je také možnost vyzvednout si čerstvé pečivo formou Brötchen-App. Odtud vyrážejí plachetní, kanoistické a lodní výlety po Achterwasseru. Obec je poznamenána kostelem sv. Michaela – jedním z nejstarších na ostrově Usedom.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 988647 |
| Užitná plocha | 535 m² |
| Celkem podlaží | 2 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| PENB | G - Mimořádně nehospodárná |
| Plocha pozemku | 2 543 m² |
| Cena za jednotku | 1 587 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Balkón | |
| Sklep | |
| Parkování | |
| Terasa |
| Bezbariérový přístup | |
| MHD 6 minut pěšky |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.












