
Pronájem bytu 2+1 • 63 m² bez realitkyGutenbergstraße 38, , Severní Porýní-Vestfálsko
Gutenbergstraße 38, , Severní Porýní-VestfálskoMHD 4 minuty pěšky • VýtahTato atraktivně dispozovaná 63 m² velká bytová jednotka v 7. patře udržovaného domu na Gutenbergstraße 38 v Eschweileru zaujme svou úspěšnou kombinací klidu, centrální polohy a moderního komfortu bydlení.
Byt byl nedávno zrenovován a představuje se ve velmi udržovaném stavu. Koupelna je právě v procesu kompletní modernizace a po dokončení bude odpovídat dnešním nárokům na design a funkčnost. Velká okna vytvářejí příjemnou, světlou atmosféru a umožňují dostatek denního světla pronikat do všech místností. V domě je k dispozici výtah, a byt také zahrnuje samostatný sklep.
Výjimečným prvkem je prostorný balkon o rozloze cca 11 m² s krásným výhledem do zeleně a orientací na jihozápad – ideální k odpočinku po náročném dni nebo k příjemnému posezení na čerstvém vzduchu. Na balkoně je položen nový dřevěný podlahový kryt.
Byt je ideální volbou pro jednotlivce nebo páry, kteří si cení vysoké kvality bydlení a centrální polohy.
Rádi Vám poskytneme další informace nebo domluvíme termín prohlídky. Těšíme se na Váš zájem.
Byt se nachází v klidné, ale přesto centrální lokalitě v Eschweileru. Obchody, lékaři, lékárny, restaurace i další zařízení pro každodenní potřeby jsou pohodlně dostupné pěšky. Je zde dobré spojení s veřejnou dopravou. Přímo u domu jsou k dispozici bezplatná parkovací místa. Okolí je příjemně klidné.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.












