
Prodej bytu 3+1 • 84 m² bez realitkyNürnberg Langwasser Bayern 90473
Byt je spolehlivě pronajímán od roku 2020.
• Základní nájem: 730 €
• Vedlejší náklady: 210 €
Od nastěhování nedošlo k žádnému zvyšování nájemného.
Tedy při úpravě na místní standardní úroveň nájmů existuje další prostor pro růst.
Nájemní vztah probíhá již řadu let bez problémů a platby nájmu jsou vždy včas.
Struktura nájemců je klidná a orientovaná na dlouhodobé bydlení.
Garážové stání je v současné době pronajímáno samostatně za 35 € měsíčně.
Byt se nachází ve vyhledávané lokalitě Nürnberg-Langwasser – klidně situovaný, ale přesto s vynikající dostupností.
Přímo před domem začínají rozsáhlé zelené plochy a park Langwasser, který láká k procházkám, sportu a relaxaci.
Okolí se vyznačuje dostatkem volného prostoru, vyrostlým stromovým porostem a příjemnou atmosférou.
Infrastruktura je výborná:
• Stanice metra je dosažitelná pěšky
• V bezprostřední blízkosti se nachází několik autobusových spojů
• Rychlé napojení do centra Norimberku
• Dobrá dostupnost dálnice
V bezprostředním okolí se nachází:
• Mateřské školy a školy
• Lékaři a lékárny
• Supermarkety a další nákupní možnosti
• Gastronomie a poskytovatelé služeb
Zejména pro rodiny je atraktivní nově upravená zóna zážitků u Langwasser Rodelberg s moderními herními a volnočasovými plochami.
Kombinace přírodního prostředí, kompletní občanské vybavenosti a optimální dopravní dostupnosti činí tuto lokalitu trvale žádanou a zajišťuje vysokou jistotu pronájmu.
Byt disponuje funkční zabudovanou kuchyní, která je zahrnuta v kupní ceně, a tím odstraňuje dodatečné investiční náklady pro kupce.
Modernizovaná koupelna je vybavena vanou a samostatnou sprchou, což nabízí jak komfort, tak atraktivitu pronájmu pro různé cílové skupiny.
Žádné dotazy od realitních makléřů!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.





















