Zobrazit mapu
Pozemky na prodej • Německo • Hamburg
(2 nemovitosti)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej pozemkuGudrunstrasse 86 Hamburg-Rissen Rissen Hamburg 22559
- 1828 m²
MHD 1 minuta pěšky
1 530 000 €(837 € / m²)
Prohlédněte si další nemovitosti
Kromě prodeje bytů nabízíme i prodeje domů a prodeje pozemků. Dále u nás najdete pronájmy bytů a pronájmy domů.