
Inzerát již není v nabídce


Pronájem bytuK Náklí, Týnec nad Sázavou - Týnec nad Sázavou, Středočeský kraj- 2+1
- 100 m²
12 000 Kč + 9 000 Kč


Pronájem bytu 1+kk • 32 m² bez realitkyRakovského, Praha - Modřany
Rakovského, Praha - ModřanyMHD 6 minut pěšky • Vybaveno • VýtahNabízím k pronájmu vybavený nově zrekonstruovaný byt o rozloze 32m2, v panelovém domě, 7. patro s výtahem. Okna jsou situovaná na jihovýchod, je tam tedy dostatek světla po celý den. Byt se skládá z předsíně, kde je prostor pro pračku, vstup do oddělené koupelny se sprchovým koutem a na WC, a do hlavní místnosti, kde je k dispozici paletová postel , sklápěcí jídelní stůl se dvěma taburety, stolek s TV a vstup do kuchyně, kde je linka se sklokeramickou deskou se dvěma vařiči a troubou. Z celé jedné stěny je zabudovaná skříň na míru, je zde tedy dostatek úložných prostor. Samozřejmě je možnost nezabudovaný nábytek dát pryč. Pračka a lednice po dohodě.
V bytě je plně funkční optická wifi.
Celý objekt je zvenku i zevnitř nově zrekonstruován a zateplen , nynější rok se plánuje výstavba posilovny, momentálně je k dispozici v areálu sauna.
Parkovat lze na ulici bez modrých zón. V docházkové vzdálenosti cca 3 minuty chůze je autobusová a tramvajová zastávka Modřanská rokle.
Cca ani ne minutu chůze je k dispozici Albert a večerka.
Nájemné činí 10 000,- + poplatky 2603 ,- kde jsou zálohy na vodu, topení, poplatek za internet, tv, odpad, výtah. K tomu je potřeba elektřina kde je obvykle min. záloha 500,- tu si ale sjednává nájemník sám.
Vratná kauce 20 000,- při podpisu smlouvy.
Parametry nemovitosti
| Dostupné od | 12. 5. 2025 |
|---|---|
| Konstrukce budovy | Panel |
| Vybaveno | Vybaveno |
| Číslo inzerátu | 669870 |
| PENB | A - Mimořádně úsporná |
| Užitná plocha | 32 m² |
| Stav | Velmi dobrý |
|---|---|
| Dispozice | 1+kk |
| Podlaží | 7. podlaží |
| Vlastnictví | Osobní |
| Umístění | Klidná část |
| Cena za jednotku | 313 Kč / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| MHD 6 minut pěšky |
| Výtah |
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.