Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Lutonina, Zlínský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Lutonina, Zlínský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Lutonina, Zlínský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 2 ložnice bez realitkyLutonina, Zlínský kraj

Lutonina, Zlínský kraj

chalupa za týden: celoročně 17.900 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Lutonina v oblasti Beskydy: 2 ložnice, celkem pro 1 až 6 osob.chalupa za týden: celoročně 17.900kč. Tradiční valašská roubenka na Háji - na samotě s impozantním výhledem na Vizovické vrchy a okolní krajinu. Rozlehlý pozemek 9ha nabízí ticho, klid a soukromí. V noci tmu bez světelného smogu, můžete vidět hvězdy, ráno krásný východ slunce, srnky, zajíce. Jedná se o jižní svah paseky a slunce tedy svítí celý den, vidíte i krásné západy slunce. Za těmito výhodami k nám lidé rádi jezdí.

Roubenka na Háji se nachází v kopcích Vizovických vrchů, na pomezí dvou chráněných krajinných oblastí Beskydy a Bílé Karpaty, na samotě, nedaleko obce Lutonina, 4,5 km od Vizovic, 16 km jihozápadně od Vsetína a 20 km východně od Zlína. Krajina plná kopců a luk. Turistika a cykloturistika v krásné přírodě z Ústí podél Bečvy až do Velkých Karlovic. Na výlet můžete vyrazit např. na rozhledny Vartovna 9 km a Doubrava 10 km, zámek Vizovice 5 km, Janův Hrad Vizovice 6km. Zoo a zámek Zlín - Lešná 21 km.

Parametry nemovitosti

NázevValašská roubenka na Háji, paseky
Ložnice2 ložnice
MěstoLutonina
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita1 až 6 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.