Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Inzerát již není v nabídce

Podobné nabídky jako tato nemovitost

  • Pronájem
  • Byt
  • 3+1, 3+kk, 4+1, 4+kk

Zobrazit všechny nabídky

Zobrazit všechny nabídky

Pronájem bytu 3+kk • 88 m² bez realitkyJežkova, Praha - Žižkov

Ježkova, Praha - ŽižkovMHD 1 minuta pěšky • Vybaveno
Měsíční nájemné8 999 KčUšetříte 15 000 Kč23 999 Kč

+ Poplatky za služby1 001 Kč
+ Poplatky za energie4 000 Kč
+ Vratná kauce25 001 Kč


Pronajmu krásný atypický zcela zařízený podkrovní byt s nádherným výhledem na Hradčany a okolí z obrovských francouzských oken. Ve skutečnosti mnohem krásnější než na fotografiích. Určitě nutno vidět.

Jedná se o otevřený členitý prostor (BEZ dveří!) s více úrovněmi 68 m2 spodní část + 20 m2 patro, kde je ložnice a čítárna. Dispozice je 3+1, ale vlastně je to obrovská garsonka s kuchyňským koutem. Členitostí podlah a uspořádáním je byt rozdělen na obývák, kuchyni, pracovnu a ložnici s čítárnou na patře. Vše bez dveří mimo koupelny. Viz fotografie a plánek, ale jak jsem psal, po prohlídce bude vše jasné:).

Rozhraní Žižkova a Vinohrad u Riegrových sadů, nedaleko stanice metra Jiřího z Poděbrad (trasa A) a pár kroků od domu je nově zastávka (U Prdlavky) autobusu č. 101.

Topení a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel Junkers.

Poplatky za užívání pro 1 osobu: 1 000 Kč. Odhadované zálohy na plyn a elektřinu: 4 000 Kč a budou nastaveny dle průměrné spotřeby a nakonec přesně vyúčtovány.

Plně zařízený (prakticky není místo na jiný nábytek). Klimatizace s funkcí tepelného čerpadla. Internet od O2 v ceně nájmu.

Dům, ve kterém se byt nachází je velice klidný a se slušnými bezproblémovými sousedy.

K nastěhování ihned.

Vhodný maximálně pro 2 osoby (pár) nebo 1 osobu. Bohužel není vhodné pro 2 samostatné osoby ani pro rodinu s dětmi a už vůbec ne pro skupinu studentů či pracovníků. Je to otevřený prostor bez dveří (dveře samozřejmě jsou, ale pouze vstupní a do koupelny). Jednotlivé místnosti jsou odděleny pouze členitostí podlah, navíc v domě není prostor na uschování kočárku a je to 4. patro bez výtahu.

Pronajmu pouze dlouhodobě pro slušné tiché nekuřáky bez zvířat. Byt je určený pouze na bydlení, takže v něm NENÍ možné pořádat mejdany, provozovat jakoukoliv živnost se zvýšeným pohybem osob či hlučností, nebo natáčet filmy pro dospělé.

Přímý majitel bez zprostředkovatele a bez provize RK!

Zdvořile žádám zprostředkovatele a realitní kanceláře, aby nevolali, nemám zájem o spolupráci. Jednám pouze s přímými zájemci a právní servis si zajistím sám.

Upozorňuji že se jedná o klidný dům a chci to tak zachovat. Tento byt ani žádný jiný v našem domě není a nikdy nebyl pronajímán přes Airbnb.

Opravdu hledám někoho slušného bezproblémového na dlouhou dobu. Proti pejskům kočičkám a létajícím kamarádům nic nemám, ale po předchozích, bohužel pouze negativních zkušenostech, už ani v tomto nepolevím a trvám na tom, že pronájem je možný pouze bez zvířat, i když třeba u křečka a rybiček bych udělal vyjímku:).

Omlouvám za své podmínky, ale raději vše píšu předem, abychom si vzájemně ušetřili čas a námahu. Je to přeci jen 4. patro bez výtahu:).

Děkuji za pochopení.

Pozn.:

V bytě není sušička ani myčka nádobí a ani se nepočítá s tím, že tam někdy bude.

Souhrn měsíčních plateb: Nájemné 9 000 Kč, služby na 1 osobu 1 000 Kč, odhadnuté zálohy na el a plyn 4 000 Kč.

It is an open segmented space (WITHOUT doors!) with multiple levels 68 m2 lower part + 20 m2 floor where there is a bedroom and a reading room. The layout is 3+1, but it is actually a huge studio apartment with a kitchenette. The layout of the floors and layout divides the apartment into a living room, kitchen, study and bedroom with a reading room on the upper floor. See the photos and the plan, but as I wrote, everything will be clear after the inspection :).

The junction of Žižkov and Vinohrady near Riegrovy sady. Near the Jiřího z Poděbrady metro station (A) and the bus stop (101).

Heating and water heating is provided by a combined Junkers gas boiler.

Fees for use for 1 person: 1,000 CZK. Estimated deposits for gas and electricity: CZK 4,000 and will be set according to average consumption and finally billed accurately.

Fully furnished, air conditioning with heat pump function, internet from O2 included in the rent.

The house in which the apartment is located is very quiet and has decent, trouble-free neighbors.

To move in immediately.

Suitable for a maximum of 2 people (couple) or 1 person. Unfortunately, it is not suitable for 2 separate people or for a family with children, and certainly not for a group of students or workers. It is an open space without doors (of course there are doors, but only to the entrance and bathroom). The individual rooms are separated only by the unevenness of the floors, in addition, there is no place to store a stroller in the house and it is the 4th floor without an elevator.

Long-term rental only for decent quiet non-smokers without pets. The apartment is intended for living only, so it is NOT possible to hold parties, operate any business with increased movement of people or noise, or shoot adult films.

Direct owner without intermediary and without RK commission!

I politely ask intermediaries and real estate agencies not to call, I am not interested in cooperation. I deal only with direct interested parties and I will provide the legal service myself.

Please note that this is a quiet house and I want to keep it that way. This apartment or any other apartment in our house is not and has never been rented out through Airbnb.

Really looking for someone decent problem free for a long time. I have nothing against dogs, cats and flying friends, but after the previous, unfortunately only negative experiences, I will not give up on this either and I insist that the rental is only possible without animals, even if I would make an exception for hamsters and fish :).

Sorry for my conditions, but I prefer to write everything in advance to save each other time and effort. After all, it is only the 4th floor without an elevator :).

There is no dryer or dishwasher in the apartment, and it is not expected that there will ever be one.

Summary of monthly payments: Rent 24,000 CZK, services for 1 person 1,000 CZK, estimated deposits for electricity and gas 4,000 CZK.

Rather please write to

Parametry nemovitosti

Číslo inzerátu804327
Dispozice3+kk
VybavenoVybaveno
StavVelmi dobrý
Konstrukce budovyCihla
Cena za jednotku102 Kč / m2
Užitná plocha88
UmístěníKlidná část
Dostupné od25. 9. 2023
Podlaží4. podlaží z 4
PENBG - Mimořádně nehospodárná

Co tato nemovitost nabízí?

MHD 1 minuta pěšky

V okolí nemovitosti najdete

MHDU Prdlavky
🚶 112 m (1 min)
Pošta
🚶 666 m (8 min)
ObchodPotraviny Ježkova
🚶 78 m (1 min)
BankaČeská spořitelna
🚶 633 m (8 min)
RestauracePizzeria Mestre
🚶 22 m (0 min)
LékárnaNemocnice na Žižkově
🚶 260 m (3 min)
ŠkolaZákladní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta
🚶 413 m (5 min)
Mateřská školaMateřská škola Vozová 5
🚶 253 m (3 min)
SportovištěSokol Praha Královské Vinohrady
🚶 588 m (7 min)
Hřiště
🚶 354 m (4 min)

Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.