Zdá se, že došlo k problému s připojením nebo na serveru dochází k údržbě. Funkce webu může být omezena.
Pronájem chaty, chalupy, Nové Hutě, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nové Hutě, Jihočeský kraj
Pronájem chaty, chalupy, Nové Hutě, Jihočeský kraj

Pronájem chaty, chalupy • 8 ložnic bez realitkyNové Hutě - Nové Hutě, Jihočeský kraj

Nové Hutě - Nové Hutě, Jihočeský kraj

chalupa za noc: léto 16.500 Kč, zima 17.500 Kč

Více informací


Pronájem Chalupy Nové Hutě v oblasti Šumava: 8 ložnic, celkem pro 12 až 32 osob.chalupa za noc: léto 16.500kč, zima 17.500kč. Původní lesáckou rekreační chatu jsme kompletně přestavěli a vybudovali opravdu mimořádný prostor. S citem pro místo vymýšleli designéři společně s námi celý projekt tak, aby hostům bylo v chalupě co nejpříjemněji. Dbali jsme na každý detail - od kvalitních postelí, které jsme opravdu nekoupili v plochých krabicích, přes autorské fresky na chodbách po opracovaný cortenový plech, který tvoří dominantu baru ve společenské místnosti.

Jsme zkrátka zrekonstruovaná prostorná chalupa s dětským hřištěm a osmi velkými apartmány. Ubytování nabízíme v jeden čas vždy pouze pro jednu skupinu, abychom zachovali vaše soukromí. Minimální pronájem jsou tři apartmány/noc. Je to vhodné místo jak pro větší rodiny, tak i pro menší firemní týmy.

Parametry nemovitosti

NázevMezi lesy
Ložnice8 ložnic
MěstoNové Hutě
Wifiano
Saunane
Pes povolenano
Kapacita12 až 32 osob
Dětská postýlkane
Krbano
Bazénne
Vířivkane

V okolí nemovitosti najdete


Vzdálenost k:

Stále hledáte to pravé?

Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.