
Prodej bytu 2+1 • 87 m² bez realitky, Dolní Sasko
, Dolní SaskoMHD 2 minuty pěšky • Výtah • ParkováníBezpečná investice do nemovitosti v centrální poloze Diepholz:
K prodeji je moderní vlastnický byt ve 2. patře obytně-obchodního domu dokončeného v roce 2024.
Byt o rozloze cca 87 m² disponuje ložnicí, kanceláří, prostornou kuchyňskou obývacím prostorem, koupelnou, praktickou úložnou místností a slunným balkónem. Podlahové topení, výtah a vlastní parkovací místo dohromady tvoří pohodlný celkový balíček.
Byt je již spolehlivě pronajatý, prodej probíhá včetně stávajícího nájemního vztahu – čímž okamžitě získáte stabilní příjmy z nájemného.
Obytný dům dále hostí dvě obchodní jednotky, což činí nemovitost obzvláště atraktivní pro investory, kteří oceňují multifunkční objekt.
Lokalita v Diepholz je ideální:
Centrálně situovaná s vynikající dostupností veřejnou dopravou a v docházkové vzdálenosti od obchodů, restaurací a škol. Kombinace kvalitního novostavby, bezpečného pronajímání a objektu s různorodým využitím dělá z tohoto bytu atraktivní a výnosnou investici.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.