
Prodej bytu 3+1 • 76 m² bez realitkyFrankfurt am Main Gutleutviertel Hessen 60329
Frankfurt am Main Gutleutviertel Hessen 60329MHD do minuty pěškyTento velmi světlý, světlem prosvětlený byt se nachází ve čtvrtém patře velmi udržovaného historického domu a okouzluje svým jedinečným šarmem. Jedná se o čerstvě zrenovovaný, velmi udržovaný byt, který disponuje třemi pěknými pokoji (každý cca 20 m², přístup z chodby), vestavěnou kuchyní a parketovou podlahou. Z kuchyně se dostanete do koupelny, samostatná toaleta je pak přístupná z chodby. Objekt se nachází v domě postaveném v roce 1910 a je ohříván plynovým lokálním topením. Byt má energetickou třídu C – navzdory roku 1910 nejsou nutná žádná okamžitá opatření ohledně přestavby topení. K dispozici je také sklep. Byt je k dispozici ihned a je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako investice. Prodáváme také podobný byt v 1. a 2. patře, stejně tak pak podobně zrcadlově uspořádané byty ve 4. patře – kontaktujte nás.
Prosíme, aby nás kontaktovali pouze ti zájemci, kteří mají zajištěné financování, tj. již proběhly příslušné rozhovory s bankou nebo finančním poradcem a jejich bonita/čistý příjem je dostačující pro financování nemovitosti.
Prodej probíhá přímo od vlastníků a pro kupující je bez provize.
Nemovitost se nachází v příjezdové ulici ve frankfurtském Gutleutviertelu, v blízkosti Baseler Platz, 5 minut od Mohanu. Díky centrální poloze a vysokému počtu současných i nadcházejících stavebních projektů (např. nové ústředí společnosti Nestlé Německo), které přispívají k modernizaci a urbanizaci oblasti kolem Baseler Platz, má tato lokalita velmi vysoký potenciál zhodnocení. V bezprostředním okolí najdete několik restaurací, kaváren, pekáren, lékařů a také nákupní centrum. Rovněž několik zelených a parkových ploch, barů, knihkupectví, fitness studií i módních obchodů je dosažitelných pěšky. Hlavní nádraží je vzdáleno 700 m.
• Parkety
• Vysoké stropy typické pro historické domy (3,50 m), částečně se sádrovými zdobnými prvky
• Vestavěná kuchyně
• Koupelna s denním světlem a sprchovým koutem
• Povolení k přístavbě balkonů je zajištěno
• Sklep
• Stání pro kola
PROSÍM, ŽÁDNÉ POPTÁVKY OD MAKLÉŘŮ!
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.