
Pronájem bytu 3+1 • 82 m² bez realitkyJahnstrasse 16, , Bádensko-Württembersko
Jahnstrasse 16, , Bádensko-WürttemberskoMHD 3 minuty pěšky • GarážTento stylový a vysoce kvalitně zařízený třípokojový byt se nachází v klidné obytné čtvrti Leonberg a zaujme promyšleným dispozicím, moderní architekturou a krásným výhledem do zeleně.
Popis stavebního projektu naleznete také na: https://pandion.de/index.php?id=20&oid=269
Hlavní přednosti:
- Jižně orientovaná loggia a prostorná okna až ke podlaze zajišťují dostatek denního světla
- Klidná lokalita s hezkým výhledem do zeleně
- Podlahové dřevo s podlahovým vytápěním a individuální regulací pro komfortní bydlení
- Kvalitní vestavěné armatury značek Villeroy & Boch a Hansgrohe
- Výtah přímo od podzemní garáže ke dveřím bytu
- Výška místností 2,7 m pro prostorný pocit z bydlení
- Hladké omítky třídy Q3 pro elegantní vzhled
- Elektrické rolety
- Video interkom
- Trojskla
- Sklep, stojany na kola, místnost pro kočárky
Zařízení nábytku dodaného vlastníkem (je součástí nájemní smlouvy):
- Moderní vestavěná kuchyně s nábytkem od Nobilia a vysoce kvalitními zařízeními značek Bosch a Siemens (lednice není součástí nájmu)
- Oba koupelny jsou vybaveny umyvadlovými skříňkami a zrcadlovými či nástěnnými skříňkami, čímž poskytují dostatek úložného prostoru
- V ložnici se nachází 4,2 m široká šatní skříň IKEA PAX, která nabízí prostorné úložiště pro oblečení a další věci
- Zástěna z masivního dřeva v předsíni
Ostatní informace:
Nájemní smlouva se stupňovitým navyšováním: Každé dva roky se základní nájemné zvyšuje o 50 eur
Minimální doba nájmu: 1 rok
Prohlídka:
Abyste získali termín prohlídky, zašlete mi prosím následující dokumenty:
- Seznamte se s vlastním údaji nájemce
Leonberg, idylicky situovaný na prahu Stuttgartu, s přibližně 48 000 obyvateli patří k okresu Böblingen. Leonberg nabízí řadu nákupních možností, obchodů, restaurací, kanceláří a lékařských ordinací. Velice oblíbená je také nákupní zóna v krásném historickém centru kolem historického náměstí. Krátké vzdálenosti a veškeré základní potřeby v bezprostředním okolí PANDION LEON podtrhují kvalitu Leonbergu.
V docházkové vzdálenosti naleznete několik restaurací, ordinace, dvě pekárny, dvě kavárny a nákupní centrum. Také několik barů, fitness centra, módní obchody, zelené a parkové plochy a knihovnu najdete přímo na místě.
Díky blízkým příjezdovým cestám na dálnice A8 a A81 je Leonberg připojen k nadregionální silniční síti. Nabídka veřejné dopravy zajišťuje rychlé spojení jak do regionu, tak přímo do hlavního města Stuttgartu.
LEONBERGER ALTSTADT / NÁMĚSTÍ
s restauracemi a nákupními možnostmi cca 600 m
LEO-CENTER
s dalšími obchodními příležitostmi cca 1,5 km
PŘÍRODA / VOLNÝ ČAS
Farma s bioprodukty cca 1 km
Engelbergturm / Městský park s pódii u jezera cca 1,8 km
AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA „STROHGÄU“
cca 230 m (linka 651 – 4 minuty do nádraží Leonberg)
ZASTÁVKA S-DRÁHY „LEONBERG“: cca 1,6 km (S6 – 25 minút do hlavního nádraží Stuttgart)
DAŇOVÁ CESTA: Přístupová cesta na dálnici „Dreieck Leonberg“ cca 4 km
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.