
Prodej domu • 183 m² bez realitky, Bádensko-Württembersko
, Bádensko-WürttemberskoMHD 2 minuty pěškySamostatně stojící rodinný dům / Vícegenerační dům
Dům se rozprostírá přes 3 obytné úrovně a nabízí celkem 8 pokojů, hostinské WC, 2 koupelny a 2 nové vestavěné kuchyně (2019), dále malou zahradu s (omítnutým) zahradním domečkem a dvěma velkými sklepními prostory.
V přízemí se nachází 3pokojový byt s kuchyní, světlou koupelnou s vanou a sprchou, hostinským WC a prádelnou vybavenou plynovým kondenzačním kotlem (2016).
V prvním patře najdete další tři pokoje, druhou kuchyň, novou světlou koupelnu se sprchou (2019) a přístup na půdorys se dvěma dalšími pokoji.
Dům je momentálně uvolňován.
Dům byl průběžně modernizován a renovován:
2016: nový přípojkový systém pro plyn, vodu a elektřinu, nový plynový kondenzační kotel, elektroinstalace v patře
2019: nová koupelna se sprchou v patře a nové vestavěné kuchyně v přízemí a patře
2022: nové dveře v bytě v přízemí, nový laminátový podlahový kryt v suterénu…
Tento univerzálně využitelný dům se nachází výhodně v blízkosti stanice S-Bahn Oberesslingen a je ideální pro rozšířenou rodinu nebo jako vícegenerační dům. Stanice S-Bahn, autobus, veškeré možnosti nákupů, lékaři, mateřská škola i školy jsou v docházkové vzdálenosti.
Parametry nemovitosti
| Stáří | Nad 50 let |
|---|---|
| Číslo inzerátu | 980143 |
| Užitná plocha | 183 m² |
| Celkem podlaží | 3 |
| Stav | Po rekonstrukci |
|---|---|
| PENB | C - Úsporná |
| Plocha pozemku | 300 m² |
| Cena za jednotku | 3 546 € / m2 |
Co tato nemovitost nabízí?
| Sklep | |
| MHD 2 minuty pěšky |
V okolí nemovitosti najdete




Prodej domuSophie Tschorn Str. 71 Stuttgart Bad Cannstatt Baden-Württemberg 70374- 5+1
- 136 m²
- 144 m²
685 000 €
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.














