
Prodej bytu 4+1 • 91 m² bez realitkyBenzstraße 20 Hamburg Bramfeld Hamburg 22177
Na prodej se nabízí rozsáhle zrekonstruovaný, velmi rodinně vhodný byt se čtyřmi pokoji, loggií uprostřed zeleně a s velmi hezkým půdorysem v Hamburku Bramfeld.
Kromě prostorného obývacího pokoje s přístupem na loggiu jsou k dispozici další tři pokoje, pěkná jídelna, kuchyň a moderní, kompletně zrekonstruovaná koupelna. Půdorys koupelny byl upraven – nyní představuje jednotný prostor (viz fotografie), což se liší od původního plánu. Byt například nabízí dostatek prostoru pro rodinu se dvěma dětmi.
Byt o rozloze přibližně 90,5 m² se nachází ve vyšším přízemí budovy z roku 1972 postavené z klinkerových cihel. Společenství vlastníků zahrnuje celkem 40 bytových jednotek, které jsou rozmístěny do dvou čtyřpatrových bytových domů a celkem pěti vstupů. K dispozici je také vlastní velká oddělená sklepní místnost.
Současné poplatky za bydlení činí 332 EUR měsíčně a zahrnují zálohu na náklady na vytápění i příspěvek do rezervního fondu. Ohřev teplé vody je zajišťován decentralizovaně prostřednictvím nového a moderního průtokového ohřívače.
Dům disponuje energetickým štítkem EEF D.
V případě dotazů nebo zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat!
Byt se nachází v naprosto klidné ulici pro místní obyvatele v Bramfeldu, mezi Bramfelder Chaussee a Fabriciusstraße, a nabízí možnost společného využití zahrady s houpačkou, velkým pískovištěm a skluzavkou. Ulice Fabriciusstraße je dosažitelná pěšky a poskytuje veškeré možnosti pro nákup věcí každodenní potřeby.
Dobré spojení s veřejnou dopravou je zajištěno autobusovou linkou 177 a rychlobusem linky 17. Stanice metra „Habichtstraße“ (U3) a „Wandsbek-Gartenstadt“ (U1 a U3) jsou dostupné přibližně během 5 minut jízdy na kole. S výstavbou nové zastávky U5 Bramfeld vznikne v příštích letech přímé spojení metra, které ještě lépe propojí Bramfeld.
V bezprostřední blízkosti nemovitosti se nacházejí základní školy „An der Seebek“ i „Heinrich-Helbing-Straße“, městská škola „Helmuth Hübener“ a také mateřské školy.
Ti, kteří rádi tráví čas venku, zde najdou řadu možností k procházkám, cyklistickým výletům a dětským hrám. Zvláště oblíbené je jezero Bramfelder, které se nachází jen několik minut jízdy na kole – krásná oblast pro rekreaci přímo uprostřed města.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.






















