Zobrazit mapu
Byty na prodej • 4+1
(200 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej bytuWilhelm-Leuschner-Str. 40 Darmstadt Darmstadt Hessen 64293
- 4+1
- 108 m²
MHD 3 minuty pěšky
421 200 € + 290 €(3 900 € / m²)
Prodej bytuGlasgowerstraße 27 Berlin Wedding Berlin 13349
- 4+1
- 91 m²
MHD 2 minuty pěšky
418 500 € + 293 €(4 599 € / m²)
Prodej bytuFuchsbüchlerkellerstr. 16a Geisenfeld Geisenfeld Bayern 85290
- 4+1
- 95 m²
MHD 3 minuty pěšky • Výtah • Parkování • Garáž
479 000 € + 383 €(5 042 € / m²)
Prodej bytuBerliner Straße 35 Ingolstadt Haunwöhr Bayern 85051
- 4+1
- 84 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah • Garáž
349 000 €(4 155 € / m²)
Prodej bytuFreiburg im Breisgau Haslach Baden-Württemberg 79115
- 4+1
- 107 m²
MHD 2 minuty pěšky • Výtah • Parkování
695 000 € + 380 €(6 495 € / m²)
Prodej bytuHeidelberg Handschuhsheim Baden-Württemberg 69121
- 4+1
- 107 m²
MHD do minuty pěšky • Výtah • Garáž
789 000 € + 649 €(7 374 € / m²)
Prodej bytuPapendamm 23 Hamburg Rotherbaum Hamburg 20146
- 4+1
- 85 m²
MHD 1 minuta pěšky
750 000 € + 475 €(8 824 € / m²)
Prodej bytu, Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 88 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
445 000 € + 230 €(5 057 € / m²)
Prodej bytuKlein-von-Diepold-Straße 16 Emden Emden Niedersachsen 26721
- 4+1
- 87 m²
MHD 1 minuta pěšky • Výtah
50 000 €(575 € / m²)