Vypadá to, že náš server prochází údržbou nebo jste offline. Některé funkce webu mohou být dočasně nedostupné.

Zobrazit mapu

Byty na prodej4+1

(200 nemovitostí)

ČSOB Hypoteční banka

Prodej bytuHöhestraße 23, , Hessen

• 4+1
  • 170 m²

MHD do minuty pěšky • Výtah • Parkování

849 000 € + 565 €(4 994 € / m²)

Prodej bytu, Dolní Sasko

• 4+1
  • 128 m²

MHD 1 minuta pěšky • Parkování

749 000 €(5 852 € / m²)