Zobrazit mapu
Domy na prodej • Německo • Bádensko-Württembersko
(189 nemovitostí)
Pronájem
Byt
Vybrat nějaké
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 6+1
- 173 m²
- 390 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování
749 000 €(4 329 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 190 m²
- 600 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
549 000 €(2 889 € / m²)
Prodej domuHeilbronn Heilbronn Baden-Württemberg 74072
- 6+kk
- 148 m²
- 248 m²
MHD 2 minuty pěšky • Garáž
469 000 €(3 169 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 3+kk
- 103 m²
- 750 m²
MHD 7 minut pěšky • Parkování
599 800 €(5 823 € / m²)
Prodej domuKarlsruhe Nordweststadt Baden-Württemberg 76185
- 273 m²
- 566 m²
MHD 4 minuty pěšky • Parkování • Garáž
890 000 €(3 260 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 5+1
- 143 m²
- 555 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
572 000 €(4 000 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 160 m²
- 3000 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
690 000 €(4 313 € / m²)
Prodej domuAn der Schnabelburg 10a, , Bádensko-Württembersko
- 4+1
- 194 m²
- 355 m²
MHD 7 minut pěšky • Garáž
1 940 000 €(10 000 € / m²)
Prodej domuWeilersteig 2, , Bádensko-Württembersko
- 245 m²
- 600 m²
MHD 5 minut pěšky • Parkování • Garáž
795 000 €(3 245 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 3+1
- 270 m²
- 898 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování • Garáž
399 000 €(1 478 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 4+kk
- 131 m²
- 490 m²
MHD 2 minuty pěšky • Parkování
679 800 €(5 189 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 270 m²
- 9241 m²
MHD 1 minuta pěšky • Parkování • Garáž
1 295 000 €(4 796 € / m²)
Prodej domu, Bádensko-Württembersko
- 211 m²
- 479 m²
MHD do minuty pěšky • Parkování
435 000 €(2 062 € / m²)