
Inzerát již není v nabídce
Prodej bytu 4+kk • 97 m²Borová, Hostivice - Hostivice, Středočeský kraj
Borová, Hostivice - Hostivice, Středočeský krajMHD 4 minuty pěšky • Částečně vybaveno • ParkováníVyužít program Bydlím hned, koupím později
Naše společnost Vám nabízí ke koupi krásný mezonetový byt 4+kk v Hostivici u Prahy o velikosti 97 m2 na okraji obce v blízkosti lesoparku u rybníku Kala, kolaudovaný v roce 2019. K bytu náleží sklep, předzahrádka, kde bez starostí můžete vypustit své ratolesti nebo si vychutnat kávu po náročném dni. Hned za plotem je vlastní parkovací místo pro Váš automobil. V prvním podlaží se nachází chodba, koupelna s toaletou se sprchovým koutem a kuchyní spojenou s prosluněným obývacím pokojem, ze kterého je přímý vstup na zahrádku. Z chodby po krásném schodišti se dostaneme do prvního patra, kde se nachází tři samostatné pokoje, koupelna s rohovou vanou a technická místnost. Pokoje jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, které jsou součástí prodeje. Balkóny, francouzské dveře i okna disponují pojezdovými stínidly.Dále je tu možnost převzetí hypotéky na částku 2 300 000 korun s ůrokem 1,9 procenta s fixací do roku 2025.
Parametry nemovitosti
Číslo inzerátu | 770228 |
---|---|
Dispozice | 4+kk |
Vybaveno | Částečně |
Podlaží | 1. podlaží |
Konstrukce budovy | Smíšená |
Cena za jednotku | 103 082 Kč / m2 |
Užitná plocha | 97 m² |
---|---|
Umístění | Klidná část |
Stav | Novostavba |
Vlastnictví | Osobní |
Rizika | Prověřit » |
Co tato nemovitost nabízí?
V okolí nemovitosti najdete
Využít program Bydlím hned, koupím později
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.