
Prodej bytu 2+1 • 65 m² bez realitkyJahnstr. 10, , Severní Porýní-Vestfálsko
Jahnstr. 10, , Severní Porýní-VestfálskoMHD 1 minuta pěšky • GarážTento čerstvě zrekonstruovaný 2-pokojový byt se nachází ve 2. patře moderního bytového domu z roku 1997, který má celkem 7 jednotek. Nabízí promyšlené uspořádání prostor o rozloze přibližně 64,44 m² a příjemný pocit z bydlení. Prostorný obývací pokoj nabízí místo pro individuální úpravy a přímo sousedí s přívětivou halou, která navíc poskytuje úložné prostory.
Kuchyň nabízí dostatek prostoru pro útulnou jídelní kout a – stejně jako klidná ložnice – disponuje přímým vstupem na balkon. Ten zve k odpočinku a poskytuje krásný výhled do společné zahrady.
Zbrusu nová koupelna je vybavena sprchovým koutem a prakticky má připojení pro pračku. Nabídku bydlení dále rozšiřuje sklepní kóje a možnost využití společné sklepny na kola.
Zvlášť je třeba zdůraznit, že celý byt byl čerstvě zrenovován – na vše bylo myšleno, takže se můžete pořídit a ihned bez dalších starostí nastěhovat. Zde budete mít v následujících letech klid.
Byt se nachází v moderním, velmi centrálně situovaném bytovém komplexu v boční ulici centra Heiligenhausu. Heiligenhaus se vyznačuje vynikající infrastrukturou a upraveným prostředím „maloměsta“ a stále více si získává oblibu a význam mezi mladými i staršími. Je zde rovněž bezprostřední blízkost četných možností k odpočinku a rozsáhlé nabídky volnočasových aktivit.
Všechny obchody denní potřeby, gastronomie, lékaři, školy, mateřská školka a rozličné zelené plochy jsou dostupné pěšky. Díky přípojím na dálnice, které dosáhnete přibližně za 10 minut, máte velkou flexibilitu. Veřejná doprava je rovněž dosažitelná za přibližně 5 minut pěšky.
Letiště v Düsseldorfu je pohodlně dostupné během jen 20 minut jízdy autem.
Geograficky se Heiligenhaus nachází v Niederbergischem Land uprostřed metropolí Düsseldorf, Essen a Wuppertal, které jsou každé pouhých přibližně 20 kilometrů vzdálené.
Nemovitost je ideální pro vlastní bydlení, pokud hledáte komfortní a dobře rozvržený domov v klidné lokalitě. Byt je rovněž vhodný pro investory (ročně studené nájemné činí 6 960 €).
Pokud máte zájem o prohlídku, zašlete nám prosím zprávu.
Kupní cena této vlastnické bytu činí 189 000 € a 15 000 € za prostorné parkovací místo v podzemní garáži (určeno pro jedno vozidlo), ke kterému je přístup přímo od schodiště. V bytě není k dispozici výtah.
Všimněte si prosím, že se prodejní cena stanovuje jako pevná cena. Neplatíte žádnou makléřskou provizi.
Jedná se o soukromý prodej, a proto není k dispozici žádné samostatné propagační materiály.
Kromě toho je na prodej i další, téměř identický, pronajatý 2-pokojový byt. Cena tohoto bytu činí 168 000 € plus 7 500 € za parkovací místo v podzemní garáži (určeno pro dva vozy). V případě koupě obou bytů je možná sleva.
Makléřské poptávky nejsou vítány! Podle § 7 UWG jsou nevyžádané kontakty makléřů bez výslovného souhlasu příjemce zakázány.
V okolí nemovitosti najdete
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.