
Prodej domu 4+1 • 118 m² bez realitky, Severní Porýní-Vestfálsko
, Severní Porýní-VestfálskoMHD 9 minut pěšky • Parkování • GarážMůj dům patří mezi řadu tří domů v osídlení, kde je celkem 23 domů. Ze všech koncových domů je největší a jediný, který má cihlovanou štítovou stranu. Tehdy jsme nechali postavit prodloužení domu o 1,5 m, které se táhne přes sklep a přízemí. Garáž (s elektricky ovládanou bránou) stojí přímo u domu, před ní se nachází parkovací místo, jež je od roku 2019 oplocené a opatřené velkou branou.
Dům se nachází naproti městskému lesu v Hilden. Za dvě minuty chůze se můžete ponořit do přírody, cítit její vůni, klid a dokonce narazit na jednoho nebo druhého jelena. Před domem, na okraji nižší, nevybudovatelné louky, protéká řeka Itter. Školy, obchody a veřejná doprava jsou v bezprostřední blízkosti a snadno dosažitelné. Centrum města je vzdálené cca 3 km.
Jak je známo, na východ od Hilden se nacházejí vysokonapěťové stožáry, stejně tak i v této blízkosti. Nedochází k rušení a časem si na ně člověk zvykne. Já a většina sousedů tu bydlíme již 27 let.
Ihned po nastěhování byl dům zabezpečen proti vloupání: vstupními dveřmi, hostinskou toaletou, kuchyní, šatnou (dříve dětským pokojem), sklepním oknem i bočními dveřmi vedoucími z obývacího pokoje do zahrady. Všechna okna mají elektrické rolety (s výjimkou střešních oken). Obývací pokoj má směrem ke zahradě třímetrové okno ve formě zvedacího/posuvného prvku a také vedle dveře směřující do garáže. Velmi příjemné je, že jak koupelna, tak hostinská toaleta mají okna. Přibližně v roce 2005 byl dětský pokoj přeměněn na šatnu s vestavěnými skříněmi kolem celého prostoru. Zařízená podkroví je plně využitelná a velmi prostorná – z tohoto místa lze snadno vytvořit dvě místnosti. V roce 2007 byla koupelna přestavěna, byla instalována prostorná sprcha do kterého se dá vstoupit, a vana byla odstraněna (tu lze opět dodatečně instalovat). V roce 2012 jsem nechal v prvním patře položit bambusové parkety.
V kupní ceně je zahrnuta vestavěná kuchyň, elektrická markýza, zahradní domek a vestavěné skříně v šatně. Existuje vyhlášení o dělení, které má však pouze stavebněprávní význam a nijak neovlivňuje vlastnické poměry.
Před sjednáním prohlídky bych ode vás rád obdržel potvrzení o financování.
V okolí nemovitosti najdete
- Prodej domuKirchhofstr. 106d Wuppertal Elberfeld-West Nordrhein-Westfalen 42327
- 4+kk
- 142 m²
- 573 m²
570 000 €
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.