
Prodej bytu 2+1 • 64 m² bez realitkyArnoldstraße 34 Stuttgart Mühlhausen Baden-Württemberg 70378
Ta atraktivní 2-pokojová byt se nachází ve vyšším přízemí pečlivě udržovaného činžovního domu se třemi patry na adrese Arnoldstraße 34 ve Stuttgart-Mühlhausen.
Byt zaujme prostorně navrženými místnostmi, které jsou vhodné jak pro páry, tak pro spolubydlící. Jedinečným lákadlem je čerstvě zrenovovaná koupelna, navržená v nadčasovém mramoru, jež nabízí moderní a stylovou atmosféru.
Loggia rozšiřuje obytný prostor směrem ven a poskytuje místo pro útulné posezení. Díky velkým oknům jsou obytné místnosti světlé a přívětivé, což vytváří příjemný pocit z bydlení.
Díky velmi pečlivě udržovanému celkovému stavu není potřeba žádných zásadních oprav. Nemovitost je profesionálně spravována a nachází se v odpovídajícím dobrém celkovém stavu.
Byt se nachází v klidné, ale přesto centrální lokalitě oblíbené čtvrti Stuttgart-Mühlhausen. Všechny potřebné obchody a služby – supermarkety, pekárny, lékárny – jsou dosažitelné pěšky. Školy a mateřské školy se nacházejí v bezprostřední blízkosti.
Dopravní spojení je vynikající: autobusové a tramvajové linky vás rychle dopraví do centra Stuttgartu a autem jste během několika minut u klíčových dopravních tepen.
Jedinečnou výhodou je, že jen pár minut chůze od bytu se nachází Max-Eyth-See – uměle vytvořená nádrž na řece Neckar mezi Mühlhausen a Hofen, která slouží jako oblíbená lokalita pro rekreaci.
Podél jezera vedou krásné pěší a cyklistické stezky, ideální pro každodenní procházky v přírodě.
Rozlehlé zelené plochy nabízejí prostor k odpočinku, pikniku nebo k nalezení klidu.
Kromě toho se v okolí jezera nacházejí restaurace a pivnice, stejně jako vyhlídková místa, která dále zpříjemňují rekreační možnosti.
Tímto způsobem byt nabízí nejen městský život, ale také blízkost k přírodě a vysokou kvalitu života v bezprostředním okolí.
• Prostorné uspořádání 2 místností
• Čerstvě zrenovovaná koupelna v elegantním mramoru
• Světlé obytné místnosti s velkými okny
• Loggia s dostatkem místa pro posezení
• Pečlivě udržovaný bytový dům s profesionální správou
V okolí nemovitosti najdete
- Prodej bytuNürnbergerstrasse 127 Stuttgart Bad Cannstatt Baden-Württemberg 70374
- 2+1
- 70 m²
268 000 € + 435 €
Stále hledáte to pravé?
Nastavte si hlídacího psa. Nabídky vybrané na míru dostanete souhrnně 1× denně e-mailem. S Premium profilem máte k ruce hlídačů rovnou 5 a když se něco objeví, informují vás obratem.